Regionala Dobrogea 7.11.2009 - 8.11.2009 Logan Club Tulcea

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Regionala Dobrogea 7.11.2009 - 8.11.2009 Logan Club Tulcea

    Logan Club Tulcea si Logan Club Constanta :

    Va anunta organizarea Regionalei Dobrogea 7.11.2009-8.11.2009 .
    Va rugam sa va anuntati prezenta pentru a incepe listele de cazare. Avem rugamintea ca fiecare organizator local, sa raspandeasca vestea printre toti loganisti.

    Locatia : Dunavatul de Jos
    Perioada : 7.11.2009 8.11.2009

    Vom revenii in curand cu detalii despre cazare. Trebuie sa ne apucam sa strangem banii de cazare pentru un eventual avans.
    Last edited by SoNyKeL; 11 October 2009, 22:07.

    sigpic

  • #2
    Iara sunt 2 in aceeasi perioada) dar oricum distanta ii super mare
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Nu au nici o legatura ma. Te-a trosnit palinca in moalele capului...

      sigpic

      Comment


      • #4
        eu o sa stau si acuma la cort cu baieti veseli.

        Comment


        • #5
          bucurestiu sa inteleg ca asta e o confirmare a faptului ca veniti?

          sigpic

          Comment


          • #6
            Bucuresti, Galati, Braila, Calarasi si Ialomita - asteptam raspuns!
            sigpic

            Comment


            • #7
              si celelalte judete sunt asteptate...

              sigpic

              Comment


              • #8
                asa trebuie , sa ne montam si noi si postam aici lista.

                Comment


                • #9
                  naspa data...
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • #10
                    nu ati fi pus-o si voi cu o saptamana mai tarziu?? era ff bine atunci pt mine......bafta
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • #11
                      De la Braila vin eu . Delegat .

                      In ce oras se va tine? Si, ca va costa cazarea?

                      Se anunta ceva frumos .

                      Mai sonykel, dar Dobrogea, a fost in PreIstorie vreun Imperiu, despre care nu stiam eu ca a cucerit si Bucurestiul? Glumesc evident. Presupun ca e bine-venit oricine


                      PS: ati pusa data bine : voi putea veni sigur pe 7-8
                      Last edited by iamagi; 12 October 2009, 17:48.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        locatia este Dunavăţul de Jos. adica pe Bratul Sf. Gheorghe, adica delta. o sa fie cam frigulet, poate dam la peste la copca
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          iti dai seama ca pun si 2 undite in masina, dar drumul cred ca lasa de dorit pe acolo.

                          Comment


                          • #14
                            @bogdan_1984 Da locatie e in tulcea in delta. acum na , o fi frig , dar cate regionale/nationale nu s-au facut la brasov. ce la brasov nu-i frig sau ce? ne incalzim noi , citim ceva avem ce face.
                            @iamagi Preturile de cazare vor fi in jur de 1mil per camera. Va fi ca la galati cu ``casute`` baie in camera , gratar , foisor in curte/``biblioteca``.
                            Nu stiu mai multe acum , adica stiu dar nu vreau sa vorbesc daca nu sunt sigur.
                            Toata lumea e bine venita , bine inteles.
                            @Mario ptr multi era mai bine o saptamana mai devreme sau mai tarziu

                            Haideti incepem o lista? Deci sa inteleg ca braila va veni , bucurestiu? restu ce faceti?

                            Spune-ti si voi loganistilor de eveniment , da-ti un mass , nu as vrea sa ma apuc sa fac spam pe forum sa postez in fiecare topic , nu-mi sta in fire...

                            Chiar ma bazez pe galati , braila , ialomita , calarasi , bucuresti , daca nu ei atunci cine???

                            Oricum ca sa fie clar este un eveniment organizat de Tulcea + Constanta. Deci unde-s doi puterea creste. Combinam experienta noastra cu ``tineretea`` si entuziasmul lor si suntem siguri ca va iesi ceva special.
                            Simon de la tulcea are niste probleme tehnice , o sa vina si el cu detalii in curand...

                            @Bezme , de ce e naspa data?
                            Last edited by SoNyKeL; 12 October 2009, 19:31.

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Intamplator, imi fac veacul meu de Delta, in Dunavatul de jos. Unde ati gasit voi cazare fratilor? Ca doar nu la Egreta ? E scump acolo chiar daca ne lasa 3 pe un loc. Oricum, eu unul dupa ce am auzit cuvantul magic, Dunavatul de jos, am si salvat topicul asta la favorite.
                              Galati - Lucian - sigur. Vorbesc si cu baietii

                              PS : In noiembrie, pica bine stiuca ( incepe depunerea icrelor )
                              Last edited by lupulucian; 12 October 2009, 20:04.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google