Regionala Dobrogea 7.11.2009 - 8.11.2009 Logan Club Tulcea

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ma bucur ca vii lupule , stiam ca ma pot baza pe voi... o sa vad exact unde e cazarea

    sigpic

    Comment


    • #17
      Asigura-te ca e caldura in camera, ca daca nu e, nu vin (experienta Bacau). Prietenii, stiu de ce ;)
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by lupulucian View Post
        Intamplator, imi fac veacul meu de Delta, in Dunavatul de jos. Unde ati gasit voi cazare fratilor? Ca doar nu la Egreta ? E scump acolo chiar daca ne lasa 3 pe un loc. Oricum, eu unul dupa ce am auzit cuvantul magic, Dunavatul de jos, am si salvat topicul asta la favorite.
        Galati - Lucian - sigur. Vorbesc si cu baietii

        PS : In noiembrie, pica bine stiuca ( incepe depunerea icrelor )
        Lucian , poate ma ei ucenic..ca sunt novice la rapitori , tare as vrea sa ma joc cu lingurita

        Comment


        • #19
          Cum sa nu. Cu placere

          Comment


          • #20
            fratilor eu zic sa va luati lansetele si sa dati la lingurita se prinde ai bine asa

            Comment


            • #21
              In ideea stiuci a fost pusa atunci.
              Frig... nu neaparat iamagi, dar nu cred ca va fi ca vara. Am inteles ca sunt incalzite casutele, dar nu ar strica un sac de dormit aruncat in masina.
              Oricum... stim sigur ca nu vor fi tantari.
              Eu zic sa dam drumu la liste:
              Last edited by KeanuRev; 20 October 2009, 15:11.
              sigpic

              Comment


              • #22
                constanta :
                1.Alex GNT + Nevasta
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • #23
                  Incercati sa va treceti in lista (copy/paste) in dreptul judetului pe care-l reprezentati.
                  Merci!
                  Last edited by KeanuRev; 20 October 2009, 15:11.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    eu ma trec pe lista doar cand va asigurat de cazare. La Bacau a fost frig si era septembrie (spre octombrie). Aici va fi noiembrie... mult mai frig. Mai sunt 3 saptamani.

                    Atat vreau sa stiu: cum e cu cazarea (ce bani, ce conditii si unde), pe unde ajung acolo .
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      e normal sa vrei sa stii toate astea . o sa aflii in curand , o sa vina baietii din tulcea cu mai multe detalii

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by iamagi View Post
                        eu ma trec pe lista doar cand va asigurat de cazare. La Bacau a fost frig si era septembrie (spre octombrie). Aici va fi noiembrie... mult mai frig. Mai sunt 3 saptamani.

                        Atat vreau sa stiu: cum e cu cazarea (ce bani, ce conditii si unde), pe unde ajung acolo .
                        Iamagi, cu orice risc, vom renunta la organizarea acestei intalniri daca nu avem conditii decente. Nu cred ca va fi aer conditionat sau vreo plasma in camera, dar un minim de decenta va fi garantat!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          caldura ,pat, bautura si voie buna un foc de tabara si eu cred ca va iesi mai bine de cat vom crede dar acuma sa vedem conditiile
                          drive with speed than you die fast

                          Comment


                          • #28
                            intalnirea se va face in tulcea dupa care plecam inspre Dunavatul de jos ( tulcea, nufaru,balteni, mahmudia, murighiol, dunavatul de sus, dunavatul de jos) sunt aproximativ 45 de km. Drumul este relativ bun ( nu foarte bun, nu prost). Cat despre cazare, la pensiunea de la care am obtinut oferta sunt 15 casute in care pot sta cate 4 persoane pretul fiind de 100 de lei/ pe casuta/ 24 de ore. in curte avem gratar, ceaun pt. borsul de peste...totul va fi la dispozitia noastra ( tv, bai cu apa calda) conditii excelente. Daca vrem si masa va trebui sa platim in plus in functie de ceea ce dorim...dar cred ca ar fi mai bine sa ne cumparam noi frumos tot ce ne trebuie si acolo le facem....daca am omis ceva, am sa revin.
                            si cateva poze.


                            Incercati sa va treceti in lista (copy/paste) in dreptul judetului pe care-l reprezentati.
                            Merci!
                            Attached Files
                            Last edited by KeanuRev; 20 October 2009, 15:11.
                            Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                            Comment


                            • #29
                              Frumos. Simon, intereseaza-te, te rog daca exista posibilitatea de incalzire!
                              Merci
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                foarte frumos acolo.....si din ce am citit de conditii si pret e ok, mai ales ca nu iti trebuie decat un pat unde sa pui capul cateva ore......iar de rfig nu ar fi o problema ca va veti incalzi voi pana ajungeti sa va bagati la somn cu un vin si o tuica.....trebuia sa ma duc la regionala de la resita care este in aceeasi perioada cu a voastra, dar am renuntat ca pe 8.11 vor nasii mei de cununie sa ne intalnim si nu ii pot refuza.........chiar as fi venit la voi, mai ales ca nu am mai fost in Delta de vreo 6 ani.....toate cele bune si sper sa ne vedem cu alta ocazie....bafta si distractie placuta
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google