Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009

    Intalnirea loganclub in judetul Arges anul acesta(organizata de LoganClub Mioveni si LoganClub Pitesti) a fost stabilita pe data de 14 iunie.Hotararile privind programul precum si locatia de intalnire se vor posta atunci cand vor fi hotarate definitiv...inca se lucreaza.Sunt invitati toti membrii loganclub din orice zona si care cred...in functie de distanta...ca timpul le permite, si care vor sa vada pe viu zona(pe dinafara desigur ) unde s-a nascut Dacia Logan.
    ...se va deschide si un poll valabil pana in data intalnirii...
    ...sugestiile constructive vor fi luate in considerare...aviz membrii LCMioveni si LCPitesti
    40
    Da.Vin cu placere.
    87.50%
    35
    Nu.Nu pot veni din diferite motive.
    12.50%
    5

    The poll is expired.


  • #2
    vio ,poti sa pui si pe cei care si-au anuntat prezenta la noi pe forum.oricum or sa fie multe surprize.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • #3
      Stie cineva cand o sa fie portile deschise la uzina? daca ii in perioada respectiva.. sar putea sa venim si noi
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #4
        Asa mai fratilor!De mult asteptam si la voi o Regionala......
        Frate de baricade, eu sigur o sa vin!
        Dar oricum mai discutam!
        Excelenta ideea!!!!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #5
          ca sigur sunt prezent

          Comment


          • #6
            si noi brasovenii o sa fim prezenti.Urmarim aici ce si cum si venim.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • #7
              Iti dai seama Vio ca o sa apar si eu
              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

              Comment


              • #8
                in sfarsit ati deschis topic si aici. in principiu ajung, pentru ca este duminica. dar pana atunci mai este timp, si nu se stie niciodata ce se poate intampla. la fel ca si sebi, brasovul o sa fie prezent
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  inceputul pare promitator...
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #10
                    cu putin efort o sa iasa ceva foarte frumos...
                    Nimic in viata nu e intamplator... ''

                    Comment


                    • #11
                      Imi propun sa ajung si eu. Deocamdata merg la Regionala de la Iasi.
                      Daca s-ar include in program si o vizita la Uzinele Dacia cred ca as face pe dreaq in patru sa ajung. Adica as ajunge cu siguranta ... na ce sa zic ... si un Transfagarasan poate! Oricum, voi urmari cu atentie postarile de aici.

                      Comment


                      • #12
                        Vin cu placere colegi!!!
                        Sa ne vedem sanatosi si RAMANETI PE DRUM!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          va asteptam pe toti.depindem un accept din partea celor de la uzina pentru o vizita la "mama"loganului.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • #14
                            prezent si eu!mai ales pt vizita la uzina poate mai "agat" pe cineva de la noi...

                            Comment


                            • #15
                              Prezent si eu! De fapt noi sibienii, va suntem datori cu o vizita, pentru ca si voi ati fost la Sibiu in noiembrie 2008.
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google