Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daaa vreau sa vad vopsitoria, acolo unde se vopsesc manerele argintii de Prestige, cu ocazia asta poate le bag si eu pe ale mele sa fie argintiu profi

    PS: Viorel , eu revin cu placere !!!
    sigpic

    Comment


    • #17
      In uzina chiar nu se poate intra...nici anu trecut nu s-a putut.Nici anu asta nu cred ca s-ar putea.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • #18
        Eram sigur ca vreti chestii legate de Uzina...vedem daca se poate...sanse slabe,dar poate reusim sa sensibilizam pe cineva de acolo.

        Comment


        • #19
          bine ! daca nu vreti , asta e . o sa venim doar sa va vedem )

          Comment


          • #20
            Pai incercati aprobari chestii trestii... nu cred ca ii chiar asa de greu de obtinut o aprobare avand in vedere perioada pana atunci.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #21
              intalnire o sa fie programata dupa 15 iunie pentru a avea acces la iazu' din zona)
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #22
                si eu o sa vin cu mare placere, indiferent de data pe care o veti stabili
                bafta la organizare
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by DISSSEL View Post
                  intalnire o sa fie programata dupa 15 iunie pentru a avea acces la iazu' din zona)
                  ...deci e vizata tot zona Bemo?...sa inteleg.Atunci dupa Nationala de la Brasov ar trebui sa ne incepem sa discutam de rezervarea spatiului,sa nu facem intalnirea odata cu vreo nunta .Nu de alta, dar sa nu stam cu baloane si betele atarnate de masini

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by skandal View Post
                    bine ! daca nu vreti , asta e . o sa venim doar sa va vedem )
                    ar fii frumos sa reusim,cui nu i-ar placea?vedem ce putem face
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      La Brasov nu o sa ajung .. dar la voi o sa vin sigur .. sper sa fie intr-o zona unde sa putem sa facem gratare .. ca e vara .. si asta e placerea romanilor ..

                      Comment


                      • #26
                        Pana la urma v-ati hotarat la o data anume ??

                        Si inca o chestie .. pt ca e vara .. si sper ca o sa fie destul loc sa facem gratare .. as propune ca aceasta regionala sa se numeasca " Marea Gratariada " .. ce ziceti ?
                        Last edited by MihaitzaMCV; 25 February 2010, 18:45. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          Frate!!!
                          Spor la munci si sa ne vedem cu bine!!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #28
                            Gratare or sa fie sigur.Daca am putea sa inchiriem undeva mai ieftin pt cazare sa stati 2 zile am merge si la un foc de tabara,gratare nocturne sambata spre duminica k avem unde.Sau daca nu vreti cazare..cu corturile
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • #29
                              Parerea mea .. si cred ca multi or sa fie de acord cu mine .. cel mai frumos ar fi cu corturi .. sincer am fost decat odata cu cortul .. dar cred ca ar fi belea .. foc de tabara .. bere - mici .. dar depinde de voi acum ..

                              Comment


                              • #30
                                / Cum sa se numeasca intalnirea?))
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google