Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Hai ma .. ca suna bine

    Comment


    • #32
      MMMMM......DEJA AU INCOLTIT NISTE IDEI.....inca mai asteptam propuneri interne..dar nici cele externe nu strica ...una din ele este ce a de a fi o intalnire "cu cortu' " la poalele barajului vidraru....
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • #33
        N-am fost niciodata jos la baza barajului Vidraru, am vazut la Top Gear ca este un drum pana acolo...
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #34
          la poalele barajului Vidraru accesul este interzis ... deci acolo a picat ... daca e sa facem pe transfagarasan ar merge la Cumpana la corturi+ este si cabana pentru cei carora nu le place la cort ... daca ar fi acolo eu vin cu bicicleta :p ...

          Preturile sunt Ok la Cumpana, iar drumul este OK, cu mici exceptii ...

          Comment


          • #35
            Hai sa fiu mai explicit si pentru pietoni...langa baraj fiind obiectiv militar toata lumea stie ca este accesul interzis ......eu propuneam o locatie pana in baraj ..este o pajiste mare si cu acces bunicel..ma rog e o propunere....merge si la cumpana
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #36
              Poenari?...destul de maricica...mai sunt si altele,dar asta e cea mai incapatoare

              Comment


              • #37
                e buna si pt cei ce vor sa viziteze cetatea ;)
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Chestia e ca ar trebui voi care stiti sa supuneti la vot locatia intalnirii .. si sa vorbiti de acum sa avem loc sa na strangem ..

                  Comment


                  • #39
                    As zice sa se faca un sonda in legatura cu locatia ... Eu as opta pentru Cumpana deoarece:
                    -este camping amenajat(cu toate astea iti ofera decat oferta impotriva ursului ca in rest nu prea au ce conditii sa iti ofere)
                    - campingul este maricel
                    - poti sa si pescuiesti in Vidraru (pentru pasionati)
                    - padurea este langa camping (lemne foc tabara :p )
                    - peisajul este frumos
                    - hotel langa camping pentru cei care vor sa nu doarma la cort+ restaurant
                    dupa parerea mea singurul dezavantaj este drumul care nu este asfaltat dar este accesibil masinilor (chiar si celor cu suspensie sport, numai ca trebuie putina indemanare in unele zone)

                    Comment


                    • #40
                      sper ca nu pe drumul acela jalnic care duce spre cumpana vorbiti...
                      am fost eu pe acolo acu 2 ani cand era stock masina , de am facut 2 ore in 15 km , cat tine drumul de la cabana spre tunel la vidraru.

                      Comment


                      • #41
                        exact despre ala era vorba.eu propun sa fie la fel cum a fost si anul trecut.pe platoul uzinii Dacia,apoi la casa de cult si apoi la bemo.cred ca a fost destul de frumos anul trecut,avem unde face si gratare si iesim si mai ieftin cu benzina ca mai mananaca ceva pana la vidraru si inapoi
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          @Catalin am fost pe drumul acela anul trecut, dar am ocolit barajul si am mers putin pe drumul forestier care era bunicel+ am vazut ca bagau pietris pe el incepand cu partea de la Vidraru.... sper sa imi fac timp sa merg sa vad cum e drumul si sa va spun in cat timp il faci ... poate si cateva poze ...

                          Comment


                          • #43
                            da ma e frumos acolo intradevar.dar e departe si bagi benzina multa.asa mai bine pe langa casa,si iesi mai ieftin.adica iti raman bani mai multi de cheltuiala.mai intai sa stabilim data ca locatii sunt multe )
                            Last edited by marius-MSY; 2 March 2010, 16:32.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              stai frate ca nu te duci pe fiecare zi la vidraru..cheltui odata..
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • #45
                                nu era vb de mine ca eu merg oricum,dar era vb de baietii care vin de la distanta mare si probabil se mai uita si la benzina.si plus de asta nu eu stabilesc.hotararea se face in functie de parerea voastra.oricum mi-am dat si eu cu parerea nu am dat in cap
                                Last edited by marius-MSY; 2 March 2010, 21:25.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google