Remapare Logan 1.6i 16v 105CP - Impresii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eu unul sunt multumit.Dupa remapare am obtinut 116cp si cu toate modificarile aduse masinii am ajuns undeva in jurul a 124-125cp(restul modificarilor au fost facute in strainatate).


    Drumuri bune tuturor si sa ne mai auzim.
    Dacia Logan 1.6 16v
    Dacia Logan 1.4MPI
    Subaru Impreza 3.0

    Comment


    • #92
      ne poti impartasii si noua modificarile facute in strainatate ? Si chiar unde ai aflat ca ai 125 de cai?

      Comment


      • #93
        si eu sunt curios. fa o lista, eventual si poze. detaliaza tot ce ai facut

        Comment


        • #94
          Sunt 125 de cai, cum are Subura Impreza 3.0 turbo.

          Comment


          • #95
            @Cezar )))), las-o asa, traieste in alta dimensiune.
            sigpic

            Comment


            • #96
              )) Minciunica asta nu se lasa ) Subaru Impreza cu 3.0 turbo ) si logan 116 cai dupa remapare ))
              http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

              Comment


              • #97
                cei care aveti resoftare sunteti multumiti nu?....aha....in ce plaja de turatie sunteti multumiti?

                Comment


                • #98
                  Cresterea de cuplu se simte pe zona medie de turatie, undeva intre 2000rpm si 4500rpm.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • #99
                    si nu poti sa modifici sa traga intre 4000 si 6500

                    Comment


                    • Ai nevoie si de alte modificari pentru zona de 4000-6500RPM decat o simpla resoftare.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • ce fel de modificari?....enumera si eu iti spun ce am si ce nu...

                        Comment


                        • Cine ar fii din TG Mures pt. tuning sau repunerea softului original?

                          Comment


                          • Nimeni. La Tg. Mures nu am niciun colaborator.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Eu am avut noroc cand ai trecut pe aici de mi am remapat cele 2 masinute.
                              Masinile merg foarte bine multumesc.
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • doc imi cer scuze ca intreb si eu,nu am vazut raspunsu pe acest forum,cit cistig de cp are acel motor de 1.6 16v 105 cp.imi cer mii de scuze daca deranjez.Era sa uit la ce pret se duc cele doua axe cu came.cred ca sun facute la comanda banuesc.
                                Last edited by marius2on; 5 February 2014, 22:16.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google