Remapat Sau NU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nu se poate poate face cumva un ''back-up'' la piesa sau soft?..k sa nu regreti dupaia.

    Comment


    • #62
      Din cate stiu eu , cei care iti fac remaparea pastreaza softul tau original si poti reveni la normal oricand . Bineinteles tot contra cost . Cred .
      B -X X - DDF x 2

      :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

      Comment


      • #63
        La orice masina modificata facem backup la original si in orice moment clientul poate revenii la setarile de fabrica gratuit, cel putin la noi.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • #64
          Nu e contra cost...revii la original oricand, fara sa mai platesti ceva ;)

          Comment


          • #65
            Foarte bine . Banuiam ca nu mai costa nimic , de aia am scris ' cred ' .
            B -X X - DDF x 2

            :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

            Comment


            • #66
              Doc: dupa remapare, care sunt valorile (cuplu + putere) la un 1.4 ?

              PS: dealer Arad sau TM este ...?

              Comment


              • #67
                Tavi, ai mesaj de la mine...adu-mi aminte
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #68
                  Da avem dealeri in Timisoara, Oradea, Baia Mare si Satu Mare.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • #69
                    Sal sunt nou pe aici si am auzit si eu de treaba cu remapatu si ma tenteaza si pe mine.
                    am un logan de 1.6 si as vrea sa stiu cat costa si cam cati cai castig?

                    Comment


                    • #70
                      E scris cu un rand mai sus te costa 350ron si ajungi de la 88CP (rotunjiti la 90 de dacia) la vreo 96 (98 daca pastram rotunjirile). ceea ce castigi de fapt (si asta te intereseaza, pana la urma)e o curba de cuplu imbunatatita, nu atat de mult acei cai care-i "vezi" doar la 5500-6000rpm.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #71
                        Da aia am vazut (dar am uitat sa specific) ca mar interesa preturile din cluj; daca stie careva...

                        Comment


                        • #72
                          Daca ar fi sa faci la dimsport, probabil ca preturile sunt aceleasi ca si cele de le site-ul lor. nu cred ca beneficiezi de reducere decat daca te duci la ei in bucuresti.

                          Comment


                          • #73
                            Daca vreti sa faceti remapare la CLUJ in weekend-ul asta la preturile de pe forum, ma gasiti la TuningDays. Numarul meu de telefon este 0751.194.100 si cred ca o sa ajung sambata seara si duminica o sa fiu la expo.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • #74
                              @Doc Ok dar masina ii inca in garantie si daca ii fac o remapare isi perde garantia? sau tre sa ma duc la reprezentanta?

                              Comment


                              • #75
                                Eu am facut remapare desi sunt in garantie...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google