Renault Cheama In Service DACIA Logan II & Sandero II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Daca nu "vorbeai la reprezentanta", cam cand intentionau sa te anunte?

    Comment


    • #32
      Cand frana ca Fred&Barney

      Mi-am sunat dealerul si a zis ca primesc notificare,daca voi fi 'castigator".Daca am dubii pot face verificarea la orice service agreat Dacia.
      Last edited by Old Driver; 3 February 2017, 14:23.
      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

      Comment


      • #33
        stai ca deocamdata il mai lasa sa vada daca pateste ceva

        Comment


        • #34
          Rezolvat foarte simplu. Sunat (o cunostinta care lucreaza la partea de marketing, care stie mai departe etc). Dat serie sasiu. Verificat. Masina mea nu face obiectul OTS-ului de fata.
          Cred ca la fel merge si Vocea Clientului

          Comment


          • #35
            La prima vizită în service, după ce îl preiau cei de la recepție, le apare alerta pe mașină

            Aveai serie cu E3450 nu?
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #36
              Ce cârcotași mai sunteti... Paza buna trece primejdia rea...
              PS: chiar le-am trimis mail cu serie si notificari...Ha ha ha...

              Comment


              • #37
                ......e3455

                Comment


                • #38
                  E clar, e pe modele euro6, probabil după E345 6, adică ultima serie pre Ph2
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • #39
                    Verificat si la Vocea Clientului. Acelasi parcurs. Acelasi rezultat. Am doua raspunsuri similare.
                    Ramane sa ma protapesc in fata la reprezentata, si sa ii pun si pe ei sa verifice, sa am confirmarea din 3 surse....

                    Comment


                    • #40
                      Si eu am intrebat azi dimineata cand am ajuns pt revizie, mi s-a zis ca masina mea nu intra la rechemare.

                      Comment


                      • #41
                        Multumim pentru informatii , Old driver!
                        Last edited by razvanCC; 3 February 2017, 18:02.

                        Comment


                        • #42
                          Dar a aflat cineva pana acum despre ce anume este vorba exact? (se repara etrierul? se schimba?)

                          Comment


                          • #43
                            Probabil ca o sa l mai stranga putin cu cheia de 17 ))

                            Comment


                            • #44
                              OTS-urile astea ar trebui sa apara si in "my dacia" - care momentan nu e functional.
                              Eu am mai avut parte de unul, acu vreun an, cand mi-au schimbat niste bielete, am aflat prin my dacia. A ajuns si scrisoarea "fizica" dar abia la vreo luna-doua, dupa ce rezolvasem si problema..

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by danezu33 View Post
                                Dar a aflat cineva pana acum despre ce anume este vorba exact? (se repara etrierul? se schimba?)
                                Salut,

                                Am sunat la Meridian i au zis ca daca exista vreo problem de primete întiinare acas.
                                Vocea clientului m suna mâine s îmi spun!

                                Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050F folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google