Restu-s Vorbe... Sau Cum Sa (nu) Faci Vorbe!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Oricum iesirea a fost beton,si daca ni se aud vb. noi mergem inainte!!!!!!!!!!!!
    Si daca noi nu vom mai fi va veti aminti ca a fost odata L.C ARAD.

    Comment


    • #17
      nici eu nush care-i faza cu invisible ala.....SINCER
      sigpic

      Comment


      • #18
        mah da numa de la LCA is oameni pe invisible??)
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • #19
          nici vorba... dar de restul nu ne pasa
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • #20
            restu's vorbe.......:p
            Attached Files
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • #21
              Ba, sincer, eu acum am vorbit cu pagu la telefon si mi-a zis sa intru pe forum si sa citesc "noutatile". Eu nici nu am stiut pana acum de acea optiune de invisible si in orice caz era NEbifata optiunea. Chiar nu am mai intrat pe forum decat de 2-3 ori in ultima luna (poate si mai bine de o luna). Am primit pana si mail ca nu m`am mai logat de mult timp pe forum

              Anywayz, imi place ideea noului topic si am auzit k vi`i dor de mine si aveti unele intrebari in privinta mea, asa ca am sa va raspund fara sa ma intrebati direct


              **********************************

              In rest eu sunt bine, sper ca si voi Toate cele bune
              Last edited by bubu_vasile; 8 June 2009, 22:18. Reason: daca incepeti iara, fac urat !!!

              Comment


              • #22
                marius: ai uitat sa canti aia cu dusmanii, taiatul venelor si alte activitati de genul asta
                cat despre "cuplat" cu vecina, eu nu as zice nimic in locul tau ca ...
                sunt rai loganistii astia. daca te jucai si tu cu pisica te bagau si la zoofilie
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #23
                  Bubule, sincer, eu nu ma cert cu nimeni si nu stiu de ce mi-ai taiat din post pentru ca e thread despre vorbe si barfe si daca tot am fost acuzat ca m-am pus pe invisible, am tinut sa zic unde am fost/sunt invisible si unde nu. Cat de venitul la intalniri ...am auzit ca unii se intreaba de ce nu mai vin si m-am gandit ca ar fi frumos sa le spun.

                  In fine, imi cer scuze pentru post in cazul in care a deranjat pe cineva.

                  Comment


                  • #24
                    ti-am taiat partea in care ai facut referiri directe la cineva. credeam ca ai inteles.
                    aici e threadul despre vorbe, barfe, dar nu acuzatii, denigrari si alte lucruri.
                    vi-am mai spus de cateva ori: nu ma intereseaza care dintre voi are sau nu dreptate sau ce aveti de impartit, dar nu am chef de prostiile voastre. rezolvati-va problemele in alta parte.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #25
                      extraordinar
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Daca tot nu mai avem "vorbe" decat despre fotbal pe alte topicuri... va invit sa faceti cateva (vorbe) despre prelungirea de spoiler de mai jos. Unii spun ca ar fi plinta de parchet, altii ca e o prelungire originala, altii ca ar fi ceva cheder... oricum e ceva original si un!c.
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • #27
                          Sorin, acuma tu faci vorbe? Vrei sa se supere posesorul masinii pe noi ?

                          Si ca sa fac si eu vorbe: Arata foarte bine prelungirea, si la o prima vedere nu iti dai seama de modalitatea de fixare sau de materialul folosit.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Hai ca arata Super !!! Nu mi-ar fi venit asa o idee nici intr-o suta de ani.
                            Posesorul avand asemenea idei ar putea deschide o firma de tuning (si in vremuri de criza). "Restu`s vorbe"

                            Comment


                            • #29
                              Ai dreptate @lau. Oricum si tu ai destule idei... deja s-au "vorbit" multe despre instalatia ta de apa!
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • #30
                                Jokerul a venit cu ideea. Luati legatura cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google