Rugaminte Pentru Moderatori.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rugaminte Pentru Moderatori.

    Rog moderatorii acestui club sa redeschida thread-ul cu statii de gpl in Pitesti.Am tot dat cautare dar am gasit doar doua trei recomandari,nu cred ca am pus o intrebare aiurea,dar este de interes pentru multi oameni care alimenteaza cu GPL.Daca se poate redeschide de bine daca nu sa se stearga intrebarea sa nu mai apara.Cu respect pentru moderatori.

  • #2
    Sper ca in acest an sa primesc un raspuns.

    Comment


    • #3
      Sa nu mai deschid degeaba inca un thread, rog moderarorii forumului sa redeschida threadul Seat Toledo, deorece a fost inchis abuziv.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Se respinge!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #5
          De ce? Se poate un motiv ?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            Inca astept un raspuns corect, ce are la baza ceva, momentan pot interpreta doar ca un moderator a inteles ca eu ma laud ca am airbaguri cortina, si din oftica ca el nu are mi-a inchis threadul. Se intelege clar acest lucru din postarea sa, unde scrie clar .

            citez:

            Nu dar acum fara misto...tu cand ti-ai luat masina nu te-ai gandit sa te uiti la ce rahaturi ai prin ea?...chiar nu ai fost curios?...maine poimaine constati ca ai bec in torpedou...apoi constati ca ai si senzor pentru centura nepusa...apoi constati ca ai si volan cu reglaj...apoi constati ca ai si usita la rezervor...apoi constati ca ai si scaune...si toate astea cu ce ne ajuta pe noi posesorii de Logan?...am sa te rog ceva.Pune mana si fa o inspectie a masinii interior si exterior si apoi da-mi un email sa iti redeschid topicul.Spor.


            Sa nu mai zic ca i-am dat pm, am trimis raport, i-am trimis e-mail, sms, si degeaba...

            Este ABUZ...

            Nu am gresit cu nimic, era un thread facut la alte marci... daca cineva era off topic, trebuia sanctionat, nu inchis topicul ptr ca cineva imatur se oftica ca el nu are airbag cortina, sau ca el crede ca ma lau cu asta...

            Si daca ma laudam, prin absurd... care este problema... altii se lauda ca si-au pus un sticker... sau ca au facut o liniuta... la aia de ce nu se inchide topicul, asta deja abuz din partea unui moderator care nu ma are la suflet din motive numai de el stiute, deoarece nu l-am deranjat cu nimic...
            Last edited by mumus; 18 May 2015, 22:15.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #7
              Tu sa fii sanatos, ca de restul ne ocupam noi...
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #8
                Sa inteleg ca vei redeschide topicul?
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #9
                  ..cand se vor monta airbag-uri cortina la logan o sa am si eu...pana atunci am la masina proprie toate airbag-urile posibile care sunt disponibile .Deja ti-am dat prea multa importanta...
                  Originally posted by Niki View Post
                  Se respinge!
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google