Rugaminte Pt Moderatori In Aria BURSA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rugaminte Pt Moderatori In Aria BURSA

    Salut si La multi ani !

    Am respectat cerintele din regulament dar topicul cu becurile initiat de mine, nu a fost publicat. Am dat mai multe mesaje , la care sper sa primesc raspuns anula acesta .

    Multumesc.

  • #2
    acelasi lucru se intampla si la mine ! probabil sunt in concediu de odihna/medical

    Comment


    • #3
      eu am deschis ieri un anunt la bursa fara probleme.incercati sa respectati regulamentu
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        respect regulamentu..am facut vro 5-6 si nu merge..nici macar nu primesti o explicatie

        Comment


        • #5
          Originally posted by cll View Post
          respect regulamentu..am facut vro 5-6 si nu merge..nici macar nu primesti o explicatie
          anuntul nu se aproba instant, trebuie sa ajunga un moderator la el ca sa-l aprobe. moderatorii mai au si ei o viata personala, nu-si petrec viata pe forum.
          ai facut doua anunturi cu Cd-player, la diferenta de doua ore, unul s-a sters si al doilea s-a aprobat dupa inca o ora de la crearea celui de-al doilea anunt.
          cele 6 anunturi Vand Rezerva Logan Montana 185/65/15 dot 0405 l-am aprobat eu acum. ideea e ca janta merita 100lei, cauciucul nu merita 70lei.

          moderatorii nu trebuie sa de-a o explicatie pentru neaprobarea, sigur e ceva in neregula cu el si nu se aproba. ai nedumeriri, dai un PM unui moderator si il intrebi care e problema.
          zilnic sunt zeci de anunturi care nu se aproba, nimeni nu-si pierde timpul cu PM-uri cu explicatii

          Originally posted by alc2 View Post
          Am respectat cerintele din regulament dar topicul cu becurile initiat de mine, nu a fost publicat.
          la finalul anuntutlui ai scris " Am citit regulamentul si sunt de acord cu el."
          conform regulamentului, se pare ca ai omis sa citesti punctul 10 NU POSTA PANA NU CITESTI !Regulament Anunturi


          Originally posted by vyalli View Post
          eu am deschis ieri un anunt la bursa fara probleme.incercati sa respectati regulamentu
          anunt creat la 24th January 2014, 16:05
          aprobat la ora 19:00, 24th Jan 2014
          aveti si voi rabdare, daca este ok, se aproba
          Last edited by crististreulea; 28 January 2014, 14:30. Reason: Automerged Doublepost
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Am deschis si eu topic la Jante si anvelope si nu mi s-a aprobat in 24 de ore (asa cum se scrie la Regulament). Nu am trecut insa nr de telefon si nici ca sunt de acord cu regulamentul. Insa am vazut anunturi validate si fara aceste detalii.. Pot da exemple!

            Oricum , nu conteaza , il mai fac o data. Dar vreau sa stiu daca mai astept sau nu.

            Comment


            • #7
              Buna seara.Scriu aici ca sa nu mai deschid alt topic.
              La aria bursa mai modereaza cineva sau toti moderatorii sunt in vacanta?
              Am trimis un anunt acum 24 de ore spre moderare in care oferta esta pana Duminica cel tarziu luni.
              Daca mi se modereaza anuntul saptamana viitoare sau mai stiu cand mai bine nu il mai posteaza ca plec in concediu.
              Multumesc.
              Captain of the black pearl

              Comment


              • #8
                Anul acesta am zis sa-mi bucur sotia si sa imi dedic timpul vacantei in exclusivitate familiei (implicit kinder-ului), sa nu mai car dupa mine cutia cu capac (a se citi laptop); de asemenea mi-am zis si sa fie un test...

                De cativa ani, de cand sunt moderator principal pe aria bursei, extrem de rare au fost momentele in care nu a fost respectat acel termen. (N.B., GFN: suntem doar 2 dedicati acestei activitati, dupa cum vezi in atasamentul inserat, in subsolul ariei respective, sunt inscrisi moderatorii dedicati; colegul SKANDAL e "mai prins" cu alte activitati de ceva timp )

                Acasa sosit, vineri 15.08.2014 am inceput sa iau la rasfoit paginile. M-a surprins neplacut postul anterior, dar cel mai mult m-a deranjat postul acesta. De fapt cuvintele acelea: "moderarea la bursa este praf" mi-au zgariat retina...
                Asadar, prea putin conteaza activitatea depusa in aceasta arie (prea putin fiind vazute unele detalii), prea putin conteaza ca in peste 90% din cazuri, in cateva ore s-au aprobat anunturi, ori chiar editat, desi erau bune de sters...etc, etc, etc cat faptul ca un singur anunt nu a fost aprobat in acel termen.
                Tin sa reamintesc faptul ca nici noi, moderatorii, nu avem obligatii contractuale, nefiind remunerati pentru activitatea noastra.
                Asa cum ai si tu concediu, GFN, cred ca meritam si noi unul, in care sa nu stam cu ochii pe ceas si pe anunturile moderate si sa dam dovada de putina rabdare si intelegere, caci, pana la urma, nu pierdem cine stie ce afaceri insemnate

                Colegului ValeriuC ii multumesc pentru mana de ajutor (el este cel care a aprobat anuntul), va reamintesc faptul ca prin functia de Report ajung cel mai repede in ochii moderatorilor problemele urgente de rezolvat.

                Sper ca mi-a fost deplin inteles punctul de vedere si va multumesc pentru intelegere
                Attached Files
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google