Salata Record (echipa Logan Club Bucuresti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salata Record (echipa Logan Club Bucuresti)

    Aici aveti detaliile despre eveniment.
    Care are timp si placere de a participa, sa se inscrie pe lista.
    pentru detali luati legatura cu userul http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=22134

    Lista participare:
    1.
    2.
    3.

  • #2
    daca tot nu am apucat sa ma inscriu la masterchief ... aici ma bag
    1. skandal ( posibil 2 pers )
    2.

    Comment


    • #3
      Ideea evenimentului este una cat se poate de simpla: dobandirea unui nou record pentru Romania (vin cei de la Guiness Book, presa ffff multa, bucatari vedete etc.). Eu o sa am echipa - Simpatica (evident ) si echipa LCB.

      * Pe link-ul pe care vi l-a pus Cata FOF, pe cel al Salatei Record, am sa am rugamintea la voi sa va inscrieti individual (aveti acolo un tabel) si sa mentionati echipa din care faceti parte, respectiv LCB!

      De asemenea, cand va treceti si aici in lista, mentionati, exact cum se face la Regionale: userul X + prietena (sau alti 10 prieteni). Cifrele ma intereseaza pentru a va trece in tabelul final.

      Altfel, or sa fie multe echipe, se asteapta un nr. de, aproximativ, 2.000 de voluntari. Voi aveti deja tricourile clubului, am sa va rog, evident, sa le purtati pentru a va diferentia de celelalte echipe si, mai ales, pentru a evidentia Clubul. Ceea ce ne si intereseaza de altfel.

      Posibil sa ne bagam la taiat de ardei Dar am sa va tin la curent.

      O sa avem si cadouri, si concerte. O sa fie distractie!

      HAIDETI SA DOBORAM IMPREUNA UN RECORD!

      * mai jos in stanga scrie vreau sa fiu voluntar iar in dreapta completati tabelul si specificati echipa din care faceti parte!

      Va stau la dispozitie pentru orice detalii, fie pe PM - aici pe forum, fie pe adresa de e-mail: roxana.soare@exporom.ro
      Last edited by roxana22; 4 September 2012, 15:20.
      Event planner

      Comment


      • #4
        hai cu lista ...

        Comment


        • #5
          1. skandal ( posibil 2 pers )
          2.mvs 90 (2 persoane)

          Comment


          • #6
            si neeaparat tricourile de club... ca doar facem echipa.. care nu are tricou sa imprumute de la cineva...

            Comment


            • #7
              1. skandal ( posibil 2 pers )
              2. mvs 90 (2 persoane)
              3. beaubere (caut tricou de imprumut)

              Comment


              • #8
                Vedeti ca daca nu sunt minim 5 oameni, nu se poate face echipa...
                Event planner

                Comment


                • #9
                  hai ma baieti .. nu sunteti in stare sa faceti o salata ??? prevad caterinca maxima ... hai cu lista ... pensionarilor ....

                  Comment


                  • #10
                    Ferea, ca-mi fac echipa! Am Echipa SIMPATICA!

                    Sa vezi rusine ce va dam!!! AHAAAAAAAAAAAAAA!!!

                    PS: Nu uitati sa va inscrieti SI PE www.exporom.ro/salatarecord/ si sa mentionati (in rubrica unde va treceti numele, adica prima casuta) echipa din care faceti parte, respectiv LOGAN CLUB BUCURESTI!

                    Lista:

                    1. skandal ( posibil 2 pers )
                    2. mvs 90 (2 persoane)
                    3. beaubere (caut tricou de imprumut)
                    4.
                    5.
                    6.
                    ...
                    Last edited by roxana22; 7 September 2012, 16:38.
                    Event planner

                    Comment


                    • #11
                      Conectează-te la Facebook şi începe să postezi şi să iei legătura cu prietenii, cu familia şi cu cei pe care-i cunoşti.


                      sper sa mearga link-ul ... votati echipa logan club pentru salata record

                      În 23 septembrie 2012, în cel mai nou şi modern complex expoziţional din România -- EXPOROM - peste o mie de voluntari, alături de maeştri bucătari şi de pas...
                      Last edited by skandal; 8 September 2012, 10:56.

                      Comment


                      • #12
                        hai ma cu salata, unde mai puneti ca mancati si moka
                        Ps. daca era pentru cea mai lunga sawhorma era coada pana la bulivard

                        Comment


                        • #13
                          Pana la bulevard? poate pana in bucuresti de unde se facea ...

                          Roxana, eu din cate stiu sunt deja in echipa ta, nu? Trebuie sa iau tricoul cu LCB ?
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Dap, FUG, esti la mine-n echipa (sper ca te-ai inscris si pe site si ai mentionat echipa)! NU tin musai, dar de fun, poti lua tricoul daca vrei

                            Oricum o sa fim mai buni decat arogantii asti'lalti!
                            Event planner

                            Comment


                            • #15
                              Pe site m-am inscris inainte sa fie echipa!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google