Salut, bine v-am gasit :hug3:

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, bine v-am gasit :hug3:

    Ascultand de sfatul fiului meu (55hamul),iata mi-am facut si eu un user . Poate nu voi fi atat de activ ca si Norby dar voi fi prin apropiere
    O mica rugaminte-sa simplific anumite ceremonii inutile : putem vorbi la pertu,ok?
    Gaby, mamica lui Norbi
    :hippy: ____:smokespliff:______:mamy:

  • #2
    Cu siguranta Gaby e placut sa avem si o mamica loganista pe forum speram sa te acomodezi repede toate cele bune
    sigpic

    Comment


    • #3
      Bine ai venit pe forum.....se pare ca esti singura mamica de pe forum daca nu ma insel....numai bine si acomodare placuta...
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • #4
        O chem si pe mama ca sa aveti ce discuta... postati si retete? Ceva papanasi gogsi ?
        oricum bine ati venit si chiar il invidiez pe ``ham`` ca are o mama care ii intelege adevarata pasiune

        sigpic

        Comment


        • #5
          Bine ai venit Mami.sa nu intrii prea mult )) am glumit
          sigpic

          Comment


          • #6
            Bine ati venit pe forum. Ne bucuram sa avem o mamica loganista printre noi.
            Ambition

            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

            Comment


            • #7
              Da bun venit, sa intelegem ca esti si sofer nu? sau doar simplu vizitator?
              Last edited by crististreulea; 1 April 2008, 12:15.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #8
                Bine ai venit si sper sa ai parte de distractie alaturi de "Logan Club". Numai bine.
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • #9
                  Sarut manaaaaaaaaaaaaaaa

                  Comment


                  • #10
                    Saru`mana gaby si bun venit pe forum

                    Comment


                    • #11
                      Va multumex ALL pentru primirea calda !!! Si sa si raspund catorva intrebari : da sunt soferitza de Logan ar55ham si am contribuit si eu la personalizarea ei la sectiunea airbrush. Da,pasiunea mea pentru masini este datorata lui 55-Ham-Norby care se nascuse cu volanul in mana... . Avea si o pasarica ori idee fixa(cum avem totii in cap) aceea de a nu merge normal pe strada ci de a mima pilotarea masinii ...ani de zile. Mi se recomandase chiar si un medic pt el ... :-)) pe chestia asta. Si mai era si treaba ca singura tema cu care ma batea la cap erau ...masinile :-) Eu urma sa aleg: ori incep sa ma interesez de acest hobby al lui ori nu .Binenteles ca parinte se face totul pt o buna comunicare si prietenie si am ales sa "ma las modelata " de el spre aceasta pasiune :masinile .Iar acum nu regret deloc :-) Chiar sper ca sa ma ajute sa facem munca de echipa la airbrushing si custom paint .
                      Asta a fost ca si un reply to all ,
                      sa ne auzim de bine si sa ramanem vesnic tineri in spirit(motto :-)
                      Last edited by bubu_vasile; 1 April 2008, 23:32. Reason: pt, tz, lol, ca sa nu ne prinda sefii
                      :hippy: ____:smokespliff:______:mamy:

                      Comment


                      • #12
                        Bine ai venit alaturi de noi sper ca aici sa gasesti solutii la problemele care o sa le ai la masina.

                        Comment


                        • #13
                          Bine ai venit alaturi de noi

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by alex86 View Post
                            Bine ai venit alaturi de noi sper ca aici sa gasesti solutii la problemele care o sa le ai la masina.
                            mai da esti pesimist rau... sa speram ca nu o sa aiba probleme...

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Bine ai venit pe forum Gaby! Aici toti suntem prieteni indiferent de varsta. Sa sti ca cei mai tineri cu elanul lor ne fac si pe noi(mamici si tatici) sa ne simtim spiritual si chiar fizic la fel de tineri. Ai luat o decizie buna!
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google