Sandero Stepway (CT-91-YBC)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    scuze....nu are leg cu versiunea de achipare, este ceva aleatoriu....la ACCES au dat cu ceara peste tot, din abundenta.....valvolina in stalpi si haion, zona portbagaj....., in portiere f putin, eu am dat cu ceara suplimentar in portiere, praguri, haion, capota, aripi, etc.

    trimis de pe tableta cu WI-FI
    Last edited by Oti; 12 June 2015, 06:38.
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • #17
      De cand a aparut mi-a placut Stepway. Frumoasa culoarea. Felicitar
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Oti View Post
        scuze....nu are leg cu versiunea de achipare, este ceva aleatoriu....la ACCES au dat cu ceara peste tot, din abundenta.....valvolina in stalpi si haion, zona portbagaj....., in portiere f putin, eu am dat cu ceara suplimentar in portiere, praguri, haion, capota, aripi, etc.

        trimis de pe tableta cu WI-FI
        Daca e asa....ce sa zic, treaba romaneasca

        Comment


        • #19
          Da mulltumesc pentru sfaturi , am sa verific .

          Si doua poze cu vecinele vecina
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Al tău este mult mai fotogenic, nu degeaba este culoarea aleasă pentru maşină în mapa (catalogul) ei de prezentare.

            Comment


            • #21
              Da , asa zis si eu ...chiar daca multi spun ca arata mai bine pe gri . am auzit multi pietoni '' uite sandero ala nou'' sau '' noul logan '' sau '' asta e stepway''

              Azi mi-am pus parasolar si am facut o improvizatie cu o perdeluta din kaufland . Am avut prin casa o bucata de ''arici'' cu dublu adeziv , le-am lipit frumos in 3 puncte si am agatato de spatele banchetei si plafon (se prinde foarte bine si nu strica nimic).

              Dpmdv arata foate bine si intuneca masina o idee , mai ales din spate/fata .

              (in ultima poza incercam sa storc tot din aparat si talentul meu , ca-sa va arat cat de bine arata cu aia acolo )

              De ce imi rasuceste unele poze ? ''la mine'' sunt drepte .
              Attached Files
              Last edited by ROARMY; 13 June 2015, 17:29.

              Comment


              • #22
                Esti cumva din Navodari? Ma uitam la bordurile vopsite si stiu ca acolo sunt asa

                Recomand folie pe luneta si pe geamurile laterale spate .
                Last edited by Crs. Sandel; 13 June 2015, 21:29.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Crs. Sandel View Post
                  Recomand folie pe luneta si pe geamurile laterale spate .
                  După doi ani în care am avut şi eu montate tot felul de parasolare pe geamurile din spate şi lunetă, pot spune liniştit că folia oferă cea mai bună protecţie împotriva razelor de soare.

                  Comment


                  • #24
                    Da , din Navodari . Urmeaza si folia , dar ceva mai deschis , un 50% ... nici nu am vazut stepway albastru cu folii , ca-sa imi fac o parere .

                    Comment


                    • #25
                      Eu am vazut ca au de la LLumar folii verzi, cum masinile din fabrica, cu privacy sunglass. Stiu ca si duster-ul are asa.

                      Am vazut montate folii verzii pe un logan 2 si arata foarte bine.

                      Comment


                      • #26
                        Dupa o mica ''pauza'' am revenit cu cateva modificari

                        Folie geamuri laterale fata/spate . pe luneta am lasat plasa .
                        Stalpii negri
                        Jante 15'' pentru anvelopele de iarna .

                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          Frumos, te invidiez. Sandero Stepway e preferatul meu din gama Dacia. Si motorizarea e foarte potrivita. Spor la kilometri !
                          Logan GPL 1.4

                          Comment


                          • #28
                            Sarbatori fericite
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Folie fata/spate 50% , pe luneta am o plasa ... , am preferat asta pentru a nu face "bezna" in masina . Asa nu am probleme cu politia . Cel putin in cazul meu .

                              Acum am rotile originale , am vopsit capacele negre , am sa revin cu poze .

                              Comment


                              • #30
                                Modul de iarna , 195.65.15
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google