Sb-80-vyp

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sb-80-vyp

    De curand sunt posesorul unei alte masini marca renault.
    Renault megane 2 phase 1 estate, este din 2004, are abs, esp, keyless, climatronic, xenon cu lupe si spritiere, reglaj automat faruri, senzor lumina, senzor stergatoare, tapiterie mixta piele cu textil, full electric cu impuls pe geamuri, oglinzi electrice cu retractare, oglinda retrovizoare cu senzor lumina, este 1.6/16v, cam de toate si sunt deocamdata multumit de ea.
    Lista de modificari e lunga, dar deocamdata pun pozele cu masina in stadiul actual, cum am luat-o. Ce m-a atras la masina este ca totul e original si sigilar la ea, nu a fost umblat la usi, suspensie, masina este "sigilata", cum a iesit de pe portile fabricii.
    Urmeaza o cosmetizare interioara prima data pentru ca o cere cel mai mult, saptamana trecuta masina a primit de la mine o suspensie sport reglabila, bielete, un pivot si 4 microcontacti pentru manere usi, acestea au fost toate hibele de la mecanica.
    Atasez pozele cu masina, urmand sa rebiv cu actualitati pe parcursul evoluarii masinii.
    Attached Files
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

  • #2
    felicitari pentru achizitie. sa o folosesti sanatos! Imi place culoare, nu am mai vazut-o pana acum. Pentru inceput cum zici si tu o cosmetizare exteriora si interioara.
    MY CLA

    Comment


    • #3
      este frumoasa si ...murdara .Sporuri
      http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

      Comment


      • #4
        E foarte murdara dupa cerintele mele dar mi-a convenit pretul, am dat pe ea 2300e adusa acasa. Eu zic ca e bun pretul la dotarile care le are.
        Saptamana aceasta ajunge la cosmetizare si va fi inmuiata bine, sa vedem dupa cosmetizare cum se prezinta, poate am sa vopsesc plasticele interioare negru mat pentru a rezista mai bine la mizerie, sa vedem....
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #5
          Frumos Meganul...La asa ceva vreau sa trec si eu,doar ca e berlina in rest identic(mult mai curat si ingrijit :P )Bafta cu proiectul.un pm cu pretu daca se poate Vasi.cu Stima
          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

          Comment


          • #6
            foarte bun la pret,bravo,dupa curatare o sa arate foarte bine.
            http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

            Comment


            • #7
              Flr: un post mai sus scrie pretul...)
              MY CLA

              Comment


              • #8
                Hai sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Da ce faci cu atatea masini ? Ca daca nu le-ai schimbat...
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • #9
                  Sa o stapanesti sanatos! Sper sa nu o duci la spalatorie pentru cosmetizare:-s.

                  Comment


                  • #10
                    Bre da km nu ii spui ?

                    Comment


                    • #11
                      Are 197k, merge foarte bine, am reusit sa montez ieri incalziri scaune, mai trebuie suportul de butoane.
                      Saptamana viitoare urmeaza montajul sistemului audio, mp3 player, statie, condensator, subwoofer, cablare, etc....
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #12
                        imi place la tine ca nu renunti la frantuzoaice, foarte frumos megane.ul, sper ca pe asta sa nu il mai dai la fel de repede ca pe laguna, si sa faci ceva frumos din el la fel ca din logan (l.am vazut de 3-4 ori pe soseaua chitilei, chiar daca nu mai are nr VYP, pentru, noi, loganisti e usor de recunoscut)
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Sa stapanesti sanatos noua achizitie si sa de bucuri de ea mult timp de acum incolo.

                          Comment


                          • #14
                            S-o stapanesti sanatos! Abia astept sa ti-o vad! Si inca ceva: neaparat jante sti tu de care.
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • #15
                              Se prezinta bine masina la banii astia, sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme. Apropo, la 1.6. 16V merge perfect un gpl))
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google