Scaune logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Intrebare ce scaune intra pe Golan- ma refer la cele de golf, bmw, calibra etc.La ce trebuie sa fiu atent?

    Comment


    • #32
      sa ai aparat de sudura si flex in ultima instanta... in felu asta intra orice model )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #33
        Originally posted by bogdan_1984 View Post
        scaunele stock sunt foarte confortabile, mai, mai ca atipesti . dar in curbe abordate mai sportiv, daca nu te tii de volan sau de maner de viraj te arunca din scaun.
        aceeasi parere. si tetierele alea. sunt un fel de n-ar mai fi. pacat ca nu le-au facut sa se regleze si in fata/spate nu numai sus/jos. dar asta e. cand faci treaba cu alta parte in afara de cap. macar de puteam sa pun alte tetiere mai ziceam, da' asa imi permit sa critic lucrul asta.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #34
          Asta ma gandeam da poate stiti ceva modele care nu trebuie ultra modificate

          Comment


          • #35
            FratILOReu am cumparat niste scaune DE GOLF 5
            cu incalzire ,reglabile si airbag lateral la 150 euro si vineri merg la pitesti sa le pun.cred ca pot fi puse cu unele modificari.dar nu malas pana nu le pun
            Last edited by costy N-D-B; 5 February 2009, 18:54.

            Comment


            • #36
              alea da scaune!confort,calitate si pret super bun!bravooo!sa nu uiti sa ne arati si noua poze daca iti iese!bafta!unele de golf3 sau mai au aia de la opel astra sport!astept sa ma redresez si ma bag si eu la astfel de modificari.
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • #37
                Originally posted by costy N-D-B View Post
                FratILOReu am cumparat niste scaune DE GOLF 5
                cu incalzire ,reglabile si airbag lateral la 150 euro si vineri merg la pitesti sa le pun.cred ca pot fi puse cu unele modificari.dar nu malas pana nu le pun
                sa vi cu poze ca sunt curios cum o sa arate, si daca iti recunoaste airbagurile laterale
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #38
                  ce alte modificari mai aveti pe la golane?

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by alindrgn View Post
                    sa vi cu poze ca sunt curios cum o sa arate, si daca iti recunoaste airbagurile laterale


                    glumesti nu? Ca daca nu glumesti, e grav...
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      evident ca glumeam...vroiam sa intreb si de incalzirea din scaune ceva da` am zis ca nu mai scriu vreau doar poza sa vad cum arata scaune de golf pe logan
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #41
                        ca dracu, cum sa arate
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          daca ar face tot interiorul negru nu cred ca ar arata asa rau cum zici tu!sunt unii care nu vor sa faca din masina lor una de raliu ci doar sa o faca mai confortabila!dar poate ma insel!cel mai bine ar fi sa asteptam rezultatele!cel putin alea de glf3 chiar arata super!
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • #43
                            nu stiu daca arata bine sau nasol. daca omului ii plac, si le pune, daca nu, nu. gusturile nu se discuta. doar singura chestie noasoala e ca nu mai sunt la fel ca bancheta din spate. aia nu cred ca se mai potriveste de pe golf
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #44
                              pai aia e... la mine nu arata ca dracu' cu scaune de curse albastre si o bancheta obosita gri?
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                pai asta am zis si eu"daca face tot interiorul negru"!sau ce culoare or fi scaunele!normal ca trebuie sa fie aceeasi culoare tot interiorul!
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google