Se Merita Sa Schimb Parasolarele Cu Unele De Opel?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Merita Sa Schimb Parasolarele Cu Unele De Opel?

    Salut! Mi-a adus un prieten set palasolare de opel ,care se deschide o trapa si se aprinde lumina astfel incat noaptea sa se poate farda domnisoara...
    Ce parere aveti se merita sa montez pe logan sau nu.
    Attached Files

  • #2
    Pe domnisoara ai intrebat-o? Ea ce zice?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #3
      nu neaparat. eu am intrebat de curiozitate ce zic si altii ...sa nu fie tiganie...si sa ma muncesc degeaba. si cu fardatul era un exemplu

      Comment


      • #4
        de la ce opel le ai?

        Comment


        • #5
          intai vezi daca se potrivesc, si apoi vezi cum faci cu firele

          Comment


          • #6
            daca le ai,de ce sa nu le montezi daca sunt mai bune ? bafta
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • #7
              Daca nu le montezi tu fa-mi un pret si le pun eu. apoi revin cu pareri.
              Mi se par foarte interesante si cred ca se merita montata. (parerea mea) mai ales daca se si potrivesc.
              zambeste ...

              Comment


              • #8
                sunt mai lungi ca cele de logan . trebuie data alta gaura mai spre usa pentru a fi montata cea de la sofer iar cealalta la fel . firele cred ca o sa le leg la plafoniera . pozele sunt facute la un cielo de la mine din oras care are la fel . parasolarele mele sunt cu bec ulterior trebuie montat leduri. am sa pun poze putin mai tarziu cu ele cum arata ale mele .

                Comment


                • #9
                  poze cu unul din parasolar .si cum vine pe masina..
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Foarte frumos...da' vezi sa nu troncane la final ca alea originale.

                    Comment


                    • #11
                      am desfacut acum clipsurile de la parasolarele masinii spre uimirea mea parasolarul acesta este mai lung cu 3 cm . am sa caut in dezmembrari 2 clipsuri ( sau cum se numesc ) pe care am sa le tai sa pot monta pe acestea. daca reusesc va anexez poze pe parcurs. daca doriti bine inteles. cu stima

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by tyger88 View Post
                        poze cu unul din parasolar .si cum vine pe masina..
                        Judecand dupa primele doua poze ... te poti farda si tu.
                        sigpic
                        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                        Comment


                        • #13
                          ady_p daca crezi ca ai gasit pe cineva sa faci glume proaste , te inseli amarnic . Prin urmare am rugamintea daca nu te intereseaza stai linistit .

                          Comment


                          • #14
                            Imi cer scuze daca te-am suparat asa rau. Mult succes cu proiectul!
                            Apropo, daca esti nevoit sa dai alte gauri, parasolarele de Opel fiind mai lungi dupa cum ai spus, gaurile de la parasolarele originale nu raman inestetice?
                            Last edited by ady_p; 12 June 2013, 15:18.
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • #15
                              cum sa nu te enervezi domnu ady_p. tu daca ai primii asa remarci ce ai face?
                              am fost la dezmembrari am cumparat set parasolare de logan . le demontez pe cele de opel si montez ansamblu de oglinda in parasolarele de logan.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google