[SE VAND Si FABRICA] Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    la o consola centrala fara spatiu pentru butonul a/c te bagi? (nici 'sectiunea' pentru buton sa nu fie) m-ar interesa intai daca da, si un pret dupa aia.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #17
      difuzor bara spate ph2 face???
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #18
        PT DomnulK: portbagaju scos doar emblemele (sudat) -80lei
        portbagaju scos embleme+buton-100lei

        Georgend21:in poza 5, numai ca n-o sa fie fluent pe capota o sa fie cu suport de prindere

        Kenjiro_sanda:Ala din poza 2 care e pe masina mea e copiat dupa cel de la dacia e gol pe dinauntru doar n-o fli plin ca ar fi risipa de fibra. Mai lung hmm ...tine de gust cred ca ar fi cam prea mare.

        Alexneagu:prelungirile si pragurile la 200lei se potrivesc

        Mike26ro:la difuzor ai prindere pe suruburi, vopsitu nu stiu pe mine ma costat eleronu luneta si difuzoru 130lei

        Comiflor:difuzoru este 150lei iar partea din fata am cerut-o si eu o sa fie in curand(tot asa o sa fie intre 100-150lei)
        kitu de la dacia poate sa til faca ii mai trebuie partea fata si pragurile(difuzoru si pleopa luneta,eleron portbagaj este) dar daca ai ceva mai multi banuti tiar face un kit unicat

        Alindrgn: se poate face la bani nu stiu sa vad exact ce vrei(sa astupi locul cu santu de la butonul a/c cred)

        B 64 mvp: nu cred ca se potriveste asta, sa vedem poate se face depinde si cum se cere
        ABS+ 1.6

        Comment


        • #19
          si unde executa lucrarile, aici in bucuresti???
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #20
            sigur ca barile pe ph2 sunt mai rotunjite daca poti face niste poze si sa le pui ar fi super
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • #21
              Originally posted by mcnalex View Post
              Alindrgn: se poate face la bani nu stiu sa vad exact ce vrei(sa astupi locul cu santu de la butonul a/c cred)
              da. deci nu am ac pe masina si daca ar fi sa poti face m-ar interesa sa o faci fara acel 'şanţ'. astept un pret si iti spun. parca pe alb o sa fie nu?
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #22
                ptr. mcv s-ar putea face ceva ? asemanator kit-ului de la dacia dar mai cu gust ,un pret o imagine ,se asigura si vopsitul la cerere?stima si clienti multumiti.......
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • #23
                  salut am vorbit cu tine azi la tel mar interesa chitul 200 de ron vreau poze si daca sar putea face mici modificari la fata??

                  Comment


                  • #24
                    ceva ceva de la kit-ul dacia ? ma refer la bara din fata
                    Logan by Renault Pure Blood
                    Nothing beats Low Cost

                    Comment


                    • #25
                      pozeeeeeee

                      Comment


                      • #26
                        Nu lucrarile care trebuiesc facute pe masina sau pe componente(capota, portbagaj) se fac langa pitesti la garaj (se trimit prin curier ori prin alte mijloace, ori prin mine ,saptamana care vine mai am drum acolo ma duc sa-mi fac eleronu pt portbagaj)

                        Blackkufo: se poate face ce vrei tu in general unicat daca vrei, vi tu cu o poza o idee ceva si se face, atunci se discuta si la bani, daca nu vrei unicat pe masina ta am doar kitu la 200lei ( O SA PUN POZA CU EL DE LUNI IN COLO ) si ce am mai scris pacolo.
                        da, in principiu la cerere se si poate vopsi

                        Alexneagu: Poze de luni in colo. o sa fie albe ca sa se vada detaliile, in general kitu asta o sa iasa negru

                        Alindrgn: Sa inteleg ca vrei una noua fara santu (gaura) de la ac? Da iese alba , da cred ca mai simplu si mai ieftin ar fi sa ti-o modific pe cea actuala
                        Una noua ar fi cam 100lei, sa tio modific pe a ta 30lei

                        Cata29: daca ai rabdare pozele vin sapt asta o sa fie poze cu ele pe masina , dar si cu ele jos exact asa cum sunt

                        Cristi 68: inca astept si eu pt bara din fata piesele din kitu de la daci nu stiu cand o sa fie gata
                        Last edited by mcnalex; 5 July 2009, 15:05. Reason: Automerged Doublepost
                        ABS+ 1.6

                        Comment


                        • #27
                          ok am inteles dar sar putea face mici modificari la prelungirea fata????

                          Comment


                          • #28
                            si eu sunt interesat de un kit pentru logan ph2 ..prelungirii bari fata/spate .. praguri .. astept poze !!!!

                            Comment


                            • #29
                              niste fete de usi de dacie berlina, dar model asemenatur cu cele e supernove? am vazut la un moment dat la cineva asa ceva.
                              http://ticker.7910.org/as1cxHOuM2B12...bSBkZS4uLg.gif

                              Comment


                              • #30
                                ok astept cu nerabdare chir negre le vroiam
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google