[SE VAND Si FABRICA] Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Buna,
    Nu ai inteles ce vreau .eleronul de la luneta oricum este gol, io ziceam sa fie in afara si mai lung, stiu io ce zic si tu stii ce vreau, o sa-ti pun un model de la alte masini tunate, doar daca se poate ! daca nu, nu....
    multumesc
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #32
      Se pot face mici modificari acum depinde si ce vrei ...

      Fete de usi de dacie nu am

      La eleronu de luneta daca il vrei mai lat si mai inalt trebuie facut direct pe masina ca nam matrita asa de lata
      ABS+ 1.6

      Comment


      • #33
        Salut,praguri pt logan gen Zender se poate face? merci.

        Comment


        • #34
          pai eu ti-as trimite consola mea...dar nu stiu ce fac eu fara cateva zile pana mi-o trimiti tu inapoi... o sa caut sa vad poate dau de vreo consola pe undeva....
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #35
            Multumesc oricum....alta data....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #36
              ai facut pozele cu ph2 cu prelungirile
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • #37
                Praguri zender n-am doar ce e la kit (Poze cel tarziu vineri o sa pun cu kitul)

                Prelungirile din pacate nu se potrivesc la PH2 doar la PH1 . Dar o sa se faca special un kit pt PH2 in curand

                Daca doriti ceva nu ezitati sa ma sunati nu stau mereu pe net

                Alex 0764781781
                ABS+ 1.6

                Comment


                • #38
                  vrem totusi niste poze, cu difuzorul de bara,(spatele, ma intereseaza, prinderea.) si cu eleronul de luneta.

                  Comment


                  • #39
                    Ma intereseaza un cost si daca pot vedea elemente de caroserie din fibra de sticla gata facute.
                    Sunt interesat de usurare pentru curse si anume capota spate, fata si usi din fibra de sticla.

                    Comment


                    • #40
                      mike26ro vineri seara o sa ai pozele cerute

                      Elemente din caroserie se pot face,dureaza cam o luna toata lucrarea si costa in jur de 1500-2000 euro
                      ABS+ 1.6

                      Comment


                      • #41
                        Multumesc de raspuns.
                        Nu discut pretul, ar fi cea mai mare greseala, pentru ca trebuie sa stiu despre ce este vorba, poate e chiar chilipir.
                        Cred ca am sa te contactez sa discutam concret, dar as vrea sa stiu daca ai mai facut si care ar fi greutatea originala si cea obtinuta la piesele din fibra.

                        Comment


                        • #42
                          Sa se stie bine nu fac eu piesele !!! Le face unchimiu la Pitesti la garaj

                          Piese din fibra de carbon a facut da nu pt logan (bmw,opel,etc o sa pun si poze sa-ti faci o idee) ca si greutate normal ca sunt mai usoare
                          ABS+ 1.6

                          Comment


                          • #43
                            Nu ma intereseaza fibra de carbon ci de sticla, oricum majoritatea pun o fata de carbon si restul ...
                            E important ca piesa noua sa aiba aceeasi functionalitate cu cea veche sa nu flambeze si sa reziste la intemperii si vibratii.

                            Comment


                            • #44
                              Prelungirea capotei incomodeaza deschiderea ei, ma refer la prelungirea cu fibra nu cea in suporti???
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Nu te incomodeaza foarte rau, e un pic incomod da se poate deschide destul de usor fara probleme
                                ABS+ 1.6

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google