Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vom vedea cum vor arata prin martie-aprilie, eu sper sa arate bine

    Azi era un idiot cu un autobuz sa ma faca praf... vede ca are obstacol pe banda(drum ingust cu cate o banda pe sens) trage de volan, intra pe banda mea, si eu deabea deabea am gasit un loc sa nu ma loveasca, initial am vrut sa ma intorc dupa el, dar am zis ca e mai bine sa nu ma pun cu prostii... era sa imi faca tuning la masina, adica mai mica si mai ciufulita... Sper sa ii ia permisul din 3 in 3 luni pe toata viata...
    Last edited by mumus; 14 January 2015, 21:06. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Ma bate gandul sa pun pe faza scurta becuri galbene(H7), ati avut asa ceva careva? Ati stat intr-o masina care avea? Cum se vede oare? Mai bine? Sau contrastul este numai pe ceata mai bun?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Vezi că sunt ceva filmulete pe YouTube in care prezinta astfel de becuri. Nu am vazut prea multi cu becuri galbene pe strazi.
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • Originally posted by mumus View Post
          Ma bate gandul sa pun pe faza scurta becuri galbene(H7), ati avut asa ceva careva? Ati stat intr-o masina care avea? Cum se vede oare? Mai bine? Sau contrastul este numai pe ceata mai bun?
          categoric mai bine in orice conditii.albul xenon e mai frumos,atata doar.doar la marsarier e bun.

          Comment


          • O spui din experineta sau din auzite?

            Legal se pot lega politistii de mine ca am becuri galbene?
            Last edited by Niki; 19 January 2015, 14:14. Reason: limbaj inadecvat
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • dupa ce am vandut peste 100 de bucati in ultimul an (2014) cred ca am ceva experienta.si toti vor numai alb rece,inclusiv eu am la proiectoare cu led cree de 80 w. adevarul e ca tot alea cu tenta galbuie lumineaza mai bine.(3000 k)

              Comment


              • Sa inteleg ca ai avut si tu pe masina deastea galbene? Sau ti s-a confirmat de la clienti ca sunt ok?
                Last edited by Niki; 19 January 2015, 14:11.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • eu am H4 galbene de 100W, m-a oprit si politia, nu mi-a facut nimic.

                  legat de vizibilitate, chiar aseara am facut o diferenta la semafor:

                  stanga - bmw x6 - xenon.
                  dreapta - eu ( h4 gabene )

                  diferente - la el lumineaza mai puternic insa ceata e mult mai densa, pe cand la mine becurile lumineaza mai slab dar pot vedea asfaltul.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • De 100w nu pun, inseamna ca cele de 55 w or lumina prea slab?

                    Mi s-a pus pata prea tare, caut pe undeva si cumpat la le incerc, daca nu lumineaza ok, le mut pe lunga .
                    Last edited by Niki; 19 January 2015, 14:11.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Am eu de vanzare h4 pe galben dar 55/60 W , nu stiu cum se vad seara.
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • Mersi, dar la mine merge doar H7.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Azi am fost la o plimbare, am facut si 2 poze cu nervosu'
                          Attached Files
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Parcă era interzis accesul auto sus la Cetăţuie.

                            Comment


                            • Nu tin minte sa fi vazut vreun semn de interzis.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Una si de la inaltime Asa arata mai cumintica.
                                Attached Files
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google