Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by t0rquemada View Post
    Pe 29 nu am încurcat nimic, azi s-au mai schimbat puțin - așa e când stai în buricul Bucureștiului.
    Fără niciun fel de supărare, dar să susţii că stai în buricul Bucureştiului şi să ai viteza acea medie de 26 km/h, înseamnă că circuli cu maşina doar noaptea sau dacă mergi şi ziua, sigur ai vreun antemergător cu sirenă.

    Comment


    • Asta cu consumul lui torqemada va rog sa o continuati in alta parte, hotarati voi unde, ca nu am chef sa mi se inchida iar topicul, sau mai rau, din cauza vreunui flame. Va multumesc.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Cu plăcere, nu mai zic (scriu) nimic!

        Comment


        • poti sa scrii, dar in legatura cu toledo

          Daca ploau azi, fac poze si io' la tratamentul cu G27
          Last edited by mumus; 1 February 2015, 11:55. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • bravo nene, frumosa ce mai, am vazut-o si live, ai udat-o :P
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • Cu tine inca nu cred ca am reusit sa o ud sper sa te faci bine si peste 3 luni sa o udam, sau macar sa avem inca un motiv sa bem
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Poze de pe telefon

                Sa mai stergem praful pe aici

                In prima poza, in dreapta, se vede si rosioara
                Attached Files
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Mumusache tu te-ai uitat de rugina?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Nu cred ca are de ce sa se uite

                    Comment


                    • Pe vremea asta naspa am reusit si eu medie de viteza de bucuresti

                      Sent from my Nokia 3310 using Morse.

                      Originally posted by jonnie007 View Post
                      Mumusache tu te-ai uitat de rugina?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Nu cunosc cuvantul asta de altfel nu am avut nici o problema cu masina. Totul e in regula.

                      Sent from my Nokia 3310 using Morse.
                      Attached Files
                      Last edited by vitriol; 9 February 2015, 11:16.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • 9.2 l/100km la o medie orara de 19 km/h este un consum foarte bun. 1.4 MPI bea 10.5 - 11 l/100 km in conditiile alea.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Fura si la mine cb-ul vreo 300ml, deci poti spune 9.5 real. Si am avut si 2 opriri de vreo 5 minute, cu motorul oprit, nu stationare.


                          Pe vreme normala scoteam 7... Deci 2.5 litri in plus din cauza zapezii... (Nu cu medie de 19 normal)

                          Sent from my Nokia 3310 using Morse.
                          Last edited by mumus; 9 February 2015, 11:28. Reason: Automerged Doublepost
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            Pe 29 nu am încurcat nimic, azi s-au mai schimbat puțin - așa e când stai în buricul Bucureștiului.
                            Datele sunt pe kilometrajul și benzina consumată de la preluarea de la dealer - resetarea pentru consum la 100km e o prostie.
                            Cu alte cuvinte, masina ta nu a mers extraurban, de cand ai achizitionat-o de 2 ani de zile!

                            Comment


                            • arata mult mai bine cu folie zic eu
                              Last edited by bv06rmn; 10 February 2015, 07:57.
                              sigpic

                              Broker de asigurari DESTINE

                              Comment


                              • Si Meli se simte mult mai ok cand e soare, in drum spre mare a plans, ca inca nu avem folie, luasem masina vineri si duminica plecam, a trebuit sa pun o paturica la geam...

                                Sent from my Nokia 3310 using Morse.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google