Senzorii de parcare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da asa e, de cand cumpar de pe ebay
    am luat de la leduri auto si home, pana la telefoane mobile filetante makita si drujbe stihl
    Dar hai sa nu mai fiu off-topic!

    Daca vrea cineva senzori de parcare ieftini, astept PM!
    Preturile incep de la 12 lire negri si fara display (doar cu buzzer) sau 23 de lire cu display si o varietate de culori, si ajung pana la 105 lire daca vreti wireless sau 110 lire

    Sunt si mai scumpi, spceifici pe tip de masina, dar nu cred ca are rost sa ne bagam pe acolo.
    Gasim si senzori tip banda, care se lipeste in interiorul spoilerului
    Last edited by Razvy; 22 April 2012, 23:00.

    Comment


    • 12 lire inseamna 60 ron nu 30 cum spui tu cei mai ieftini

      Comment


      • faithless, sunt aprox 30 ron cei mai ieftini (10$) Dar datorita faptului ca nu sunt acasa, nu pot comanda din China/SUA.
        Baga si tu o cautare pe net inainte sa postezi te rog.

        Comment


        • stai linistit ca sunt in tema cu preturile si te referi la 10$ fara transport,am zis si eu ca sa nu induci lumea in eroare

          Comment


          • Originally posted by Aurash View Post

            P.S Senzotii pe fata nu i.am pus....si nu cred ca o sa ii pun....
            Un sfat prietenesc; nu pune senzori pe fata, daca nu vrei sa para un kitsch.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Asa ceva ati incercat ?

              Este sistem de asistenta la parcare electromagnetic. Nu se gaureste bara si selipeste pe interiorul barii.

              Nu este influentat de apa sau gheata.
              Attached Files
              real power..... diesel power by

              Comment


              • adaug senzori montati pe logan ph 2

                salut , mai adaug cateva poze cu senzori montati pe logan ph 2
                Attached Files

                Comment


                • cosmine, urmeaza sa-i incerc pe aia cand am bani sa schimb spoiler-ul. ca acum e gaurit

                  Comment


                  • Eu asa ceva o sa iau pentru a mea masinuta.

                    Sper sa fie utili
                    real power..... diesel power by

                    Comment


                    • alte poze cu SENZORI PARCARE
                      Attached Files

                      Comment


                      • Se potriveste silver-ul cu, culoarea masinii...asa i-ai cumparat? s-au i-ai vopsit tu?

                        Comment


                        • Sigur aşa i-a cumparat, că sa-i vopsesti trebuie desfacuti, altfel adio.
                          Cosmin, sa-mi spui la ce preţ i-ai găsit, sa stiu dacă îţi caut mai ieftini.

                          Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner

                          Comment


                          • Sa inteleg ca daca incerci sa ii vopsesti fara sa ii desfaci (sapca si interfata senzorului) ii compromiti? nu mai functioneaza?...te intreb deoarece am auzit multi care vor sa ii vopseasca ca atare(intregi)...

                            Comment


                            • Originally posted by radutu View Post
                              Sa inteleg ca daca incerci sa ii vopsesti fara sa ii desfaci (sapca si interfata senzorului) ii compromiti? nu mai functioneaza?...te intreb deoarece am auzit multi care vor sa ii vopseasca ca atare(intregi)...
                              Ba da detecteaza, ca e ceva lipit de ei )
                              Senzorii detecteaza prin crapatura aia mica (cerculetul acela ingust.)

                              Comment


                              • Am inteles, deci trebuie mascat cumva acel cerc/crapatura(ca sa nu patrunda vopsea acolo), ca odata acoperit cu vopsea, adio...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google