Service autorizat bun

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Service autorizat bun

    Am 5 luni de cand am cumparat loganul 1,5dci si mi-a busit-o cineva in parcare. E avariata la aripa spate din dreapta (are doua infundaturi), ce service mai decent imi recomandati, unul in care sa ies si bine cu ciubucurile si cu lucrarea facuta. Cineva mi-a recomandat Adras de la Pta Gorjului, ce parere aveti? Rapiditatea lucrarii nu ma intereseaza asa mult, ci sa fie bine facuta. Am casco la masina, dar am auzit ca oricum trebuie sa dai ciubucuri la service, ca altfel iti umbla ei prin ea.

  • #2
    Orice, numai Adras nu, mai ales cel de la Valea Lunga are solutii invechite si mecanici/tinichgeri batrani. Mai bine du-te la Dacoserv si zi-le baietilor ca vrei sa stai langa masina, ca o sa te lase cred si le zici ca le dai ceva la sfarsit (50-60 ron la toti, ii impart ei) daca iese bine si te lasa langa ea. O sa vezi ca iese bine.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      fara ciubuc,la Cobalcescu

      Comment


      • #4
        iti recomand dacoserv din militari

        Comment


        • #5
          Salut,

          sunt nou si ma gandesc sa-mi iau un logan.......nu ma pricep la masini, asa ca intai citesc forumul sa ma documentez. Un lucru insa m-a uimit si m-am decis sa postez.....cum adica "La Cobalcescu, fara ciubuc"?
          Mai e mult pana departe!

          Comment


          • #6
            Cam vechi. Dar chiar cum fara ciubuc? astia nu sunt taximetristi

            Comment


            • #7
              belea

              care aveti idee....dc nu mi mai merge acul d l kilometraj...????care stie...s mi dea si mie un msj....pls....andreyypad@yahoo.com

              Comment


              • #8
                Ai montat alt CD Player?
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  da!!!cum remediez?

                  Comment


                  • #10
                    Ti-am zis si pe PM!
                    Scoti firul verde din mufa ISO (de conectare a radioului).
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      uite acum cobor...s incerc,, ms mult,,,,,sper s mearga...ca e naspa fara kilometraj...

                      Comment


                      • #12
                        e greu d montat proiectoare?..si cam cat m ar costa?

                        Comment


                        • #13
                          Mai multe detalii aici.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by familistu2000 View Post
                            Am 5 luni de cand am cumparat loganul 1,5dci si mi-a busit-o cineva in parcare. E avariata la aripa spate din dreapta (are doua infundaturi), ce service mai decent imi recomandati, unul in care sa ies si bine cu ciubucurile si cu lucrarea facuta. Cineva mi-a recomandat Adras de la Pta Gorjului, ce parere aveti? Rapiditatea lucrarii nu ma intereseaza asa mult, ci sa fie bine facuta. Am casco la masina, dar am auzit ca oricum trebuie sa dai ciubucuri la service, ca altfel iti umbla ei prin ea.
                            am facut-o la adras militari, a iesit bine dar dureaza mult pentru ca oamenii de acolo sunt niste aiuriti.

                            Comment


                            • #15
                              Feriti-va ca de naiba de Dacoserv Militari - caroserie. Total neseriosi, lucru de mantuiala, extrem de prost.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google