Service-uri Si Spalatorii De Care Sa Ne Ferim !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut, numele meu este Marius, si sunt de cateva luni la voi in oras. Fac, sau mai bine zis faceam parte din LoganClubIasi, insa serviciul a facut in asa fel incat mutarea ma aici sa fie inevitabila. Se poate sa ma ajute careva cu o adresa a unui service care se merita, pentru a-mi face revizia. Va multumesc anticipat. Astept PM, sau la tel. 0727355466

    Scuze daca am postat unde nu trebuia , dupa ce am raspunsul rog adm. sa stearga aici.
    http://www.cbmania.ro

    Comment


    • #17
      Nu vrei mai bine sa-i faci o vizita baiatului nostru Cosmin ? Mai multe detalii gasesti aici! Baiat priceput!

      Legat de service-uri as spune ca La Viorel mi-am schimbat distributia, am vreo 15.000 km si nu-s probleme pana acum.
      Last edited by Eu4yas; 15 September 2010, 17:17.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by MARIUS-77 View Post
        Salut, numele meu este Marius, si sunt de cateva luni la voi in oras. Fac, sau mai bine zis faceam parte din LoganClubIasi, insa serviciul a facut in asa fel incat mutarea ma aici sa fie inevitabila. Se poate sa ma ajute careva cu o adresa a unui service care se merita, pentru a-mi face revizia. Va multumesc anticipat. Astept PM, sau la tel. 0727355466

        Scuze daca am postat unde nu trebuia , dupa ce am raspunsul rog adm. sa stearga aici.
        daca vrei service renault, recomand Serus Militari, eu am avut masina la reparat la ei, si au facut o treaba super ok. atat ca tre sa ai grija la workerii de p-acolo, eu aveam si problema la becurile de la AC(in braila mi le-au schimbat pe garantie, la bucuresti mi-a zis ala de la relatii cu clientii ca se rezolva) si ma suna mecanicu sa imi zica (, ) ca ma costa 100 lei manopera...evident, dat telefon imediat la sefu lui si nici nu mi-au cerut banii pe bec . oricum, in Bucuresti, daca nu mergi la cineva cunoscut, tre' sa stai cu batu pe ei, ca-s lenesi..sau hoti

        Comment


        • #19
          Originally posted by Eu4yas View Post

          Legat de service-uri as spune ca La Viorel mi-am schimbat distributia, am vreo 15.000 km si nu-s probleme pana acum.

          sunt unii care se pricep acolo ...restu nu au nici o treaba !
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • #20
            Am gasit ceva langa targul auto Vitan, pe splai, la 500m aprox pe partea dreapta. Astept pareri de la cei care au trecut pe acolo.
            Va multumesc.
            http://www.cbmania.ro

            Comment


            • #21
              Daca nu cauti service autorizat, suna-l pe al nostru Cosmin, daca nu se pricepe el la ceva, merge cu tine unde trebuie si are grija de tine si de masina ta.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #22
                pentru cei care merg la dacia renault am 2 lucruri
                1 evitati meridian sud pentru ca la mine nu am stat langa ei si nu mi-au schimbat filtrul de motorina i-au dat cu curatitor si gata)
                2 cine vrea ceva de calitate sa mearga la dacia-renault de pe splai cobalcescu si sa intrebe de Vlad George este un mecanic foarte bun daca nu se poate la cobalcescu el fiind la renault vorbiti cu el si le face si in particular daca vreti ceva mai multe detalii un pm si se rezolva
                Mecanica pentru Dacia si Renault doar in Bucuresti

                Comment


                • #23
                  Cobalcescu e bun dar scump.Eu ma duc la iei doar pentru diagnosticare si ce pot fac eu.
                  sigpicPasionat de MCV si natura

                  Comment


                  • #24
                    Daca tot se vorbeste de sevice'uri agreate, unde as putea sa imi verific si eu toate bucsele, suspensie, diferite bare si tot felul de jocuri care ar putea exista pe sub masina?
                    Ma intereseaza sa fie de nota 10 !
                    Multumesc.
                    I don't ride low, I fly high...

                    Comment


                    • #25
                      Auto cobalcescu ti se pare scump ?? Atunci dute la meridian sud(nerecomandat)!!!

                      Schimbat placute la megane 3:
                      Meridian Sud: 180lei
                      Auto Cobalcescu: 70lei

                      Schimbarea lor s-a efectuat cu placutele mele! Nu au comentat nimic ca am venit eu cu ele!

                      Eu aleg auto cobalcescu de acum incolo! Au fost mecanicii de acolo de nota 10!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Macs View Post
                        Daca tot se vorbeste de sevice'uri agreate, unde as putea sa imi verific si eu toate bucsele, suspensie, diferite bare si tot felul de jocuri care ar putea exista pe sub masina?
                        Ma intereseaza sa fie de nota 10 !
                        Multumesc.

                        Dacoserv Militari!

                        Comment


                        • #27
                          Dap, sustin si eu pe cei din Dacoserv Militari. Lucreaza foarte bine.
                          Super Oferte Accesorii Logan

                          Comment


                          • #28
                            Multumesc frumos.
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • #29
                              Pe la Cobalcescu splai, am trecut si eu, recomand!
                              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                              Comment


                              • #30
                                dacoserv recomand si eu
                                sigpicMCV Laureat 1.5 Dci 7 locuri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google