Service-uri Si Spalatorii De Care Sa Ne Ferim !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    poliserv o mare bataie de joc.... nu doresc nici la dusmani. m-au tinut 3 saptamani pentru ceva care spuneau ca dureaza 7-8 zile lucratoare si nici nu au scos vopseaua bine. se vede diferenta in lumina puternica. ba ca nu aveau o ranforsare la motor, ba ca nu au solutie de lipit parbrizul, ba ca este mecanicul la o sedinta ..... jalnici !

    in schimb iatsa tot respectul : rapizi, seriosi, ieftini. recomand din tot sufletul !
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • #32
      Service: recomand Union Motors. Service autorizat dacia renault suzuki si opel
      Spalatorie: oriunde, doar sa spui la sfarsit ce e si ce nu e ok. Daca tot dai un ban sa nu il dai pe jumatati de masura.
      Last edited by minulescu; 27 August 2011, 21:16.

      Comment


      • #33
        Am facut si eu revizia la union si sunt multumit de serviciile lor.

        Comment


        • #34
          de prapaditi sa te feresti,. rusine sa schimbe de pe masina..

          Comment


          • #35
            Nu recomand
            Pe sos Colentina vis a vis de carefoure, nu mai stiu cum se numeste exact, am mers cu un prieten care si a schimbat planetara si a facut schimbu de filtre si ulei. Cat a durat toata operatiunea am plecat si am servit o cafea in zona, am revenit am achitat, si am plecat bine mersi. A doua zi pleaca la munca, iar cand revine la locul de parcare observa o pata de ulei pe asfalt, se uita sub masina si nu sesizeaza nimic, poate a fost intre timp altcine care a parcat acolo si ia curs aluia/aleia. Parcheaza masina invers iar a doua zi, mare surpriza ulei sub masina. Ajunge la munca, urca masina pe rampa si observa ca filtru era neschimbat si pe jumatate infiletat.

            Comment


            • #36
              Simpo Trans... service Dacia.
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • #37
                am o intrbare.a shimbat cineva distributia la logan la norauto.de ce intreb?pentru ca in peroada asta pana pe 5 martie daca nu ma insel este o oferta speciala schimbi distributia cu 500lei.inclusiv piese lichid racire manopera in conditiile in care la meridian distributia costa 2000 lei/

                Comment


                • #38
                  START AUTO UNIVERSAL o parere? e in vitan
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • #39
                    @visan lucian, nu iti recomand norauto, au piesele mai scumpe decat daca ti le-ai cumpara tu si pe deasupra au si multe piraterii. Eu am fost la ei de mai multe ori, distributie, revizie cu tot ce trebuie. Preturile din ofertele lor sunt cu materiale foarte proaste. Daca vrei piese mai calitative iti fac o oferta personalizata de iti cade fatza. Daca tot intrebi de distributie, eu mi-am cumparat contintech pentru diesel+pompa de apa (era kit cu totul) 340 de lei iar montajul 200 de lei la mecanicul meu in care am mare incredere. Daca vrei pt benzina te duce mai ieftin cu vreo 150 de lei. Sfatul meu este sa nu te joci cu distributia si sa ramai in drum cu masina ca e foarte grav, eu am patit-o si nu vreau sa mai repet

                    Comment


                    • #40
                      Un service foarte prost si de evitat: LA VIOREL din Berceni. Am fost la schimb de antigel la ei. Rezultatul = o masina care a pierdut intr-o saptamana 6L de antigel. Luni urmeaza sa ma duc la ei pentru o cearta buna si frumoasa.
                      Last edited by SilviuB; 17 February 2012, 21:00.

                      Comment


                      • #41
                        Sincer La viorel este un service cu multi dorei care repara la foc continuu taxiuri. Viorel in sine nu mi se pare deloc o persoana care organizeaza foarte bine pentru ca el mereu tipa si nu ai cum nici sa il intreb cat costa ceva (vara acolo sunt mereu cel putin 6 measini la care se lucreaza pe camp pe rampe pe strada si oriunde + inca 5 oameni care alearga dupa viorel sa il intrebe preturi ) ) Viteza a fost acolo pentru repozitionare bucse, schimbat amortizor si mereu au facut treaba buna doar ca trebuie sa stai acolo cu el sa ai mai multa grija ca el. In caz ca e ceva suspect ii spui lui viorel si ala va urla si se va rezolva. (au niste super preturi)

                        Comment


                        • #42
                          Lasa pretu ... Eu acuma tre sa ma duc sa iau iar 6L de antigel frumos, alt schimb si verificat ... pe scurt ... inca 200 de lei. Luni ma duc la MGS Auto ( cei care au vopsit KYS-ul si PSS-ul )

                          Comment


                          • #43
                            Recomand Motor Service, am schimbat la ei distributia, burduf planetara stanga si uleiul din cutie, sunt multumit cum au lucrat si preturi mai bune fata de alte service-uri Dacia.

                            Comment


                            • #44
                              silviu daca te vei duce inapoi si vei povesti se va rezolva.

                              Comment


                              • #45
                                Eu sunt foarte multumit de serviciile de la Viorel, ma stie omu' iar daca e ceva e vai si-amar' de Dorei). Ma plang doar ca am 3 suruburi rupte de la scutul motor atunci cand mi-au schimbat ambreiajul, nu au dat cu degripant caci in rest, numai de bine!
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google