SFAT Achizitionare LAPTOP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ati ametit omul deja
    normal ca fiecare isi cumpara dupa buget si in cazul ca nu il foloseste decat la ceva surf pe internet si mess nu ii trebuie cine stie ce racheta decat daca vrea sa sparga banii aiurea e necesar doar daca vrei mobilitate
    a ltfel chiar nu isi are rost sa stai doar asa de fite in pat pe mess. Bogdane ce e asa mare oferta la emag?
    aia au chiar preturi mari la laptopuri. poate la cel.ro sa gaseasca ceva asemanator la pret mai mic
    Last edited by ilie42; 9 November 2011, 17:01.

    Comment


    • #17
      eu am avut un toshiba apoi un acer si acum am un dell...foarte multumit am fost de toshiba si de dell deci iti recomand una din aceste doua variante .... deasemeni iti recomand un procesor I7 cu minim 3 giga ddr3 daca vrei sa folosesti windows pe 32 bitz si minim 4 pentru windows pe 64 deasemeni iti recomand o diagonala de 17.3inch
      eu am un dell inspirion N7010 cu procesor I5 la 2.53 cu 4g DDR3 video Radeon HD5400 cu 1G memorie Hdd 500g si diagonala 17.3"...sunt foarte multumit de el recomand cu sinceritate modelul
      Parerea mea este ca ar trebui sa-ti iei windows 7 xp-ul fiind depasit
      My ride

      Comment


      • #18
        am gasit asus , cu 2 ani garantie si multe cadouri si acer.Care sa fie?

        Comment


        • #19
          recomand HP, Lenovo , sony vaio....intre cele 2 alege 2.0Ghz -3GB DDR3 -320GB

          Comment


          • #20
            toshiba cu garantie no matter what )
            Nu stii niciodata cand il scapi pe jos si ales bules .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              Originally posted by sorin_pss View Post
              am gasit asus , cu 2 ani garantie si multe cadouri si acer.Care sa fie?
              Eu as lua Acer;placa video mai buna,la fel si camera.Ambele au procesoare bune.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #22
                Asus ;) recomand Sorin!!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by bogdan_1984 View Post
                  Originally posted by sorin_pss View Post
                  am gasit asus , cu 2 ani garantie si multe cadouri
                  . numai astepta ca trece promotia
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    multumesc tuturor celor care m-au sfatuit.
                    Mi-am cumparat acest asus de la flanco. Este o super promotie, cu windows 7 home premium 64bit gratuit si cu 11cupoane din adevarul de weekend(50ron un cupon). Pret initial 2599ron. Pret final 2079ron+ 44ron ziarele . Am facut mare afacere dand 44ron pe 11 ziare, reducerea la laptop fiind de 520ron.
                    Se poate inchide

                    Comment


                    • #25
                      Domne,ai dat lovitura.Dar pretul?Si pe deasupra si sistem de operare gratis?Si windows 7?
                      Foarte interesant.Sa-l folosesti cu placere.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • #26
                        Mai ramane sa-mi gasesc si eu
                        O Idee: Link
                        Critici? Aprecieri?
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by 77sky View Post
                          Mai ramane sa-mi gasesc si eu
                          O Idee: Link
                          Critici? Aprecieri?
                          Placa Video
                          Producator chipset AMD
                          Seria Radeon Mobility ............ incearca un intel HD... mult mai buna decat AMD'ul....



                          http://www.mediagalaxy.ro/laptop-hp-...phics-free-dos Achizitionat acum 2 zile! foarte multumit de acest model...
                          My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                          Comment


                          • #28
                            ca sa scap de matzaraia de cablu din casa, vreau sa-mi iau un router. Pentru un singur laptop intrun apartament cu 2 camere, ce caracteristici sa aibe acest router? Vreau ceva ieftin.( Nu prea descarc de pe net)

                            Comment


                            • #29
                              Incearca la e-mag Router wireless TP-LINK TL-WR841ND este de 300MB viteza buna merge aproape lafel cum merge cu cablul conectat! Il am de 8 luni fara probleme!

                              Pretul este 119 ron cu livrare gratuita!
                              Last edited by Madalinul; 14 November 2011, 22:47. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by sorin_pss View Post
                                multumesc tuturor celor care m-au sfatuit.
                                Mi-am cumparat acest asus de la flanco. Este o super promotie, cu windows 7 home premium 64bit gratuit si cu 11cupoane din adevarul de weekend(50ron un cupon). Pret initial 2599ron. Pret final 2079ron+ 44ron ziarele . Am facut mare afacere dand 44ron pe 11 ziare, reducerea la laptop fiind de 520ron.
                                Se poate inchide
                                E bine Sorine,numai daca nu avea promotia era scump...;)) sa ai noroc de el!
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google