Sfaturi Privind Achizitionarea Unei Camere Digitale.......

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Nu-i nimic
    alte pareri........idei..............astept si sfaturi..........
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #77
      Parerea mea este sa iei ori ceva Nikon ori Canon.Restul sunt ca sa fie .

      Comment


      • #78
        Salut.
        Pune ceva link-uri sau scrie modelele pe care le recomanzi si ma uit si eu
        Ce recomanzi?De la nikon si canon
        Numai bine
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #79
          Cand am zis asta am zis in mare,referindu-ma la brand
          O sa iti las si niste link-uri putin mai tarziu.Te salut!

          Comment


          • #80
            din ce ai pus tu aici Panasonic-ul e taticul lor se remarca prinstabilitatea greu de intrecut la zoom mare culori frumoase dai un an dar nu regreti
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • #81
              Eu zic ca Fujifilm FinePix S2800HD black este cea mai buna.

              Comment


              • #82
                mergi pe varianta 1, adica Fujifilm FinePix S2800HD. e cel mai complet dintre toate. vad ca si in testele de pe afara sta cam cel mai bine dintre acestea 4. bafta.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Salut.
                  Multumesc pentru pareri
                  Nimeni cu alte pareri,opinii,sfaturi.
                  Voi cam ce fel de camere detineti?
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • #84
                    De nikon coolpix am auzit si eu ca nu e stralucit. Daca nu dispui de bani pentru un DSLR , parerea mea e sa mergi tot cu un compact ceva de genu : http://www.cel.ro/aparate-foto-digit...night-black-l/
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #85
                      Salut.
                      Cosmin,e bunicicadar nu stiu ce sa aleg totusi
                      Dar,daca as strange banii(macar pina la pasti)as merge sincer pe acel panasonic.Am mai avut panasonic si fac poze destul de clare si luminoase.
                      Dar....dar....inca mai astept pareri constructive....ca nu am momentan banii sificienti pentru camera..........inca
                      De aceea raman deschis la alte aparate,nu am avut altceva decit panasonicul ala(mai bunicel)si...........si, am mai avut un aparat cu film,din acela "made in china",dar ma servit cu brio cred ca mai bine de 6-7ani.Dar,am evoluat,acum era digitala e in floare
                      Alte pareri/recomandari?!
                      Multumesc celor care-mi raspund si ma indruma in alegerea cea mai ok
                      Numai bine.
                      ps:voi ce camere detineti?si poate urcati si poze facute cu ele,interior si exterior.
                      La exterior toate ies perfecte,iar la interior sunt mult mai multe de luat in calcul...........
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • #86
                        Faci fotografii profesioniste? Daca nu, nu este cazul sa te arunci la camere de 1000 lei.

                        Personal, detin un Panasonic Lumix DMC-F3, achizitionat de curand, de care sunt multumit.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • #87
                          mergi pe panasonic sau daca mai stangi bani un Fuji HS10
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • #88
                            Salut.
                            Nu fac,dar ala poate filma si am vazut ca ai un zoom destul de mare.Si claritate.
                            Nu stiu ce sa zic,e totusi o suma destul de mare,pentru mine momentan(12,5mil).Dar zic ca daca dau un ban,sa nu-l mai am.
                            Oricum sunt nehotarat in ce as vrea sa-mi iau.Dar panasonicul ala mi-a captat atentia
                            Sau as putea sa iau tot un panasonic,am fost foarte multumit de el.
                            Repet:nu am incercat si altceva,poate sunt altele si mai bune decit acel panasonic.
                            De accea astept sfaturi de la posesori de camere mai mult sau mai putin performante.
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • #89
                              Si cu o camera digitala poti filma sau da zoom. Nu'i musai sa dai 10 milioane pe o camera pe care nu o poti folosi cu adevarat, utilizandu'i toate functiile.

                              Eu asa vad lucrurile, practic. De ce sa cumpar un IPhone pe care sa'l folosesc doar pt. apeluri, cand pot face acelasi lucru cu un telefon de 10 ori mai ieftin?!?
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • #90
                                eu sunt de parere ca daca dau un ban sa il dau cu folos ... nu sa regret dupa: ca am un zoom de 3-4-5x ca nu am un blitz cum trebuie , ca aparatul gandeste greu etc etc ..... pentru o diferenta de cateva milioane ... parerea mea e ca nu are rost sa ma zgarcesc la o investitie care o fac o data la 3-4 ani acum depinde si ce vrei tu eu ti-am zis pe ce as merge
                                Interactive Design Lights & Sound <- click

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google