"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

    1.


    2.


    3.



    4.
    16
    pitroceala verzei murate, se face la doua zile?
    25.00%
    4
    copilul se spala imediat dupa schimbarea pampersului?
    18.75%
    3
    vopsirea tocariei in baie, trebuie facuta doar vara?
    6.25%
    1
    fiecare gospodar are minim 3 set uri de torx, oferite in cutia mobilei de la ikea?
    50.00%
    8
    If it ain't broke, don't fix it!

  • #2
    Raus

    Comment


    • #3
      inca astept poza de la dark...

      Comment


      • #4
        Unu..doi,,unu,,doi,,zece,,proba de microfon,,MERGE...

        Atentie,,PCH,,iar injura pe faceBuci,,,dar pana una alta,,care AVETI BANI DE DAT ????

        Ajutati doua cluburi sarace/falimentare ce se sustin la greu una pe alta)))) OH OF OF OF OH
        Last edited by Ivan Marian; 5 June 2014, 17:31. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #6
          Ia-l, da-i la gioale, arde-l!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • #7
            Originally posted by darksid3 View Post
            deci imi fac un slide cu pozili astea, iau douajdi beri, pun slideul pe repeat .... si beau pana adorm...

            Comment


            • #8
              PCH poa' sa sustina de-acu' pe Bayern, asa vede si el cum e sa fii suporter al castigatoarei UCL. Pe astia ai lui din groapa nu cred ca prinde sa ii vada in grupele UCL, pe perioada vietii.

              Comment


              • #9
                Am sa vad LIVE, meciuri adevarate, nu bambilici! Bine ca "vedeti" voi cum nu faceti mai mult de 1 punct in grupe....posta europii!

                Comment


                • #10
                  Mai bine decat prostii Romaniei, cum sunt latratorii.

                  Comment


                  • #11
                    Ati fost si prostii Romaniei din 2007 pana acum 2 ani...si de anul asta, la anu' si la multi ani

                    "FC STEAUA BUCURESTI SK SLAVIA PRAHA 1-4 .. STEAUA BUCURESTI -AGF AARHUS 2-3 STEAUA BUCURESTI -MONTPELLIER 0-3 -0-5 STEAUA BUCURESTI - MTK BUDAPEST 0-2 .. STEAUA BUCURESTI -SPARTAK TRNAVA 0-4 ... STEAUA BUCURESTI -HRISTO BOTEV PLOVDIV 1-5 ...FC STEAUA BUCURESTI MACCABI HAIFA 0-5 . FC STEAUA BUCURESTI -PANATHINAIKOS ATHENA 3-6 ..etc RUSINEA ROMANIEI. CARPA EUROPEI.

                    Comment


                    • #12
                      Nenea, e altceva sa fii rusinea unui continent, pe voi va arde cine vrea si in tara.
                      Oricum, am murit de rusine cand am eliminat Valencia, Ajax, cand am batut Chelsea, abia mai puteam iesi din casa.

                      Comment


                      • #13
                        Ne bate o laie, la inceput toti "cunoscatorii" spuneau ca nu prind locul 7 si uite ca au terminat pe 4, dupa 3 echipe care cica au bagat milioane Stai linistit, steaua este de kkt. Ca tot fotbalul din mongolia...pardon, romania!

                        Comment


                        • #14
                          Lasa-ne bah asa cum suntem, vezi tu de Bayern, probabil ca in traditia lor te regasesti, le stii istoria si toate alea.

                          Comment


                          • #15
                            Hai pe pod si lasati fotbalul!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google