[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pai daca la 450 lei dai setul, sunt interrsat dar sa arate bine fara probleme.
    SI da am nev de o roata de rezerva de logan janta+cauciuc pt care te rog fa-mi un pret.

    Tnx

    Comment


    • #32
      buna ziua

      [QUOTE=antiku;1005214]Pai daca la 450 lei dai setul, sunt interrsat dar sa arate bine fara probleme.
      SI da am nev de o roata de rezerva de logan janta+cauciuc pt care te rog fa-mi un pret.

      450 sunt decat doua nu tot setu sunt model din ala Bran si da arata perfect!! rezerva va trebuie tot Bran, daca doriti v-as putea face un pret pentru o geanta Bran si cauciucu de rezerva.
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • #33
        instalatie oglinzi gasesc
        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

        Comment


        • #34
          Originally posted by cristi_ccd View Post
          Bara fata de MCV de culoare verde inchis ai?? Ma mai intereseaza o conducta de aer conditionat. Cea care are acel recipient sau rezervor ce o fi ala, in partea din stanga sus chiar langa aripa. Multumesc anticipat
          masina e de benz si e conducta subtire care vine din bord si duce in radiator, trece printro butelie apoi intra in radiator? e in stanga cum te uiti la masina aceeia este?
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • #35
            Pai, stam de vb dak e sa iau 5 bucati mai discuti la pret ? Rotile ar veni cu sau fara cauciucuri?

            Comment


            • #36
              Ma intereseaza daca aveti de la logan faza 2 manierul ala din plastic de la usa din dreapta faza. Ma intereseaza sa fie de culoare crem de la varianta de echipare preferance.

              Pentru mai multe detalii vezi poza
              Attached Files

              Comment


              • #37
                bara fata ph1 de mcv[de preferat] sau de berlina,dar vopsita integral albastru marin.......aveti?Si un pret estimativ.
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #38
                  fete de usi de ph2 aveti ?
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #39
                    buna ziua

                    Originally posted by antiku View Post
                    Pai, stam de vb dak e sa iau 5 bucati mai discuti la pret ? Rotile ar veni cu sau fara cauciucuri?
                    inca nu am 5 JANTE bran, am decat doua care sunt impecabile adica cele din foto, cauciucurile ar fi separat la 400 lei toate 4 secound hand de iarna din germania!

                    Originally posted by antiku View Post
                    Salut, o roata de rezerva pt Logan la ce pret ai ?

                    Si jante de aluminiu originale ca in poza atasata in postul tau de inceput ? un pret pt toate 4 te rog
                    am stock nou, va pot oferi 4 jante model Bran la pretul de 200 euro arata foarte bine, livrare personala din bucuresti. daca sunteti hotarat ma gasiti la 0727194736

                    Mai multa atentie !
                    Last edited by skandal; 8 July 2011, 12:33. Reason: Automerged Doublepost
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by doru.nit View Post
                      bara de fata de mcv pe albastru marin ai? Sau daca iti pica in mana dami un pm!Salutari!
                      Raspunde-mi si mie daca poti, mersi!
                      ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
                      ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

                      Comment


                      • #41
                        "boss" am intrebat si eu ceva ...
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #42
                          salut! Un motor de diesel euro 3 caut ,daca ai fa-mi te rog un pret ptr motor simplu si un pret ptr motor echipat (turbina , alternator etc). Multumesc! Merge si euro 4 in cel mai rau caz.
                          Pain brings out the truth in us all...
                          ...how much truth can you stand?

                          Comment


                          • #43
                            Jante de tabla mai ai?La ce pret?
                            Last edited by skandal; 8 July 2011, 12:31.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #44
                              Stop stanga logan ph1? ce pret?
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by cristi_ccd View Post
                                Bara fata de MCV de culoare verde inchis ai?? Ma mai intereseaza o conducta de aer conditionat. Cea care are acel recipient sau rezervor ce o fi ala, in partea din stanga sus chiar langa aripa. Multumesc anticipat

                                conducta de aer conditionat cu recipientul acela este la 250 lei bara de mcv culoarea dvs nu am

                                Originally posted by usr1 View Post
                                Ma intereseaza daca aveti de la logan faza 2 manierul ala din plastic de la usa din dreapta faza. Ma intereseaza sa fie de culoare crem de la varianta de echipare preferance.

                                Pentru mai multe detalii vezi poza
                                nu am pe stock deocamdata

                                Originally posted by D-FENS View Post
                                Jante de tabla mai ai?La ce pret?

                                am, un set la 380 lei arata bine, dar le am in depozitul din focsanise adauga transportul , pretul este negociabil

                                Originally posted by Dany_DNY View Post
                                fete de usi de ph2 aveti ?

                                nu am pe stock deocamdata

                                Originally posted by BeciAcustic View Post
                                Stop stanga logan ph1? ce pret?
                                doriti acela pe galben sau pe alb?
                                Last edited by ana87; 9 July 2011, 09:23. Reason: Automerged Doublepost
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google