Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Votat Florin (DNF) o masina foarte ingrijita si agitata .
    sigpic

    INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

    Comment


    • #47
      grea decizie..
      sigpic

      Comment


      • #48
        votat bitza foarte multa munca depusa pentru a ajunge aici
        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

        Comment


        • #49
          Este foarte grea decizia avand in vedere participantii(si aici ma refer la CUP, PFL si LOW). Le doresc tuturor multa bafta si castigarea cat mai multor concursuri!
          Revenind la vot, ...Cup-ul este o masina foarte bine lucrata, cu mult bun gust si eficienta maxima, dar votul meu va merge catre masina care m-a atras cel mai mult!
          Castigatorul meu este LOW-ul!!!
          Zambeste! Maine poate fi mai rau...

          Comment


          • #50
            desi la level 3 am avut ceva retineri ...aici sunt decis.votul merge la matheo.sa mai chinuie putin motorul si e perfect.as fii vrut sa pot vota si pe radu si pe dsign(stii parerea despre masina ta)cat si pe fratili florin care a bagat o galagie de bani ,pe vyp un ph 2 super insa am analizat toate criteriile si asta e votu meu.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • #51
              Votat VIP, multi bani si nervi investiti acolo!
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • #52
                Votat matheo66c exteriorul masinii e custom , masina e low exact cum trebuie sa fie .... Bafta ....
                ABS+ 1.6

                Comment


                • #53
                  Am votat CUP-ul deoarece iubesc mult masinile pregatite pentru raliu. Pe locul 2 pentru mine este matheo
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #54
                    votez bitza o masina apreciate din toate punctele de vedere necestia (bani , munca ,munca ,munca si nu in ultimu rand suflet si iubire fata de o masina romaneasca )
                    sigpic
                    Ma chinui la ceva mai performant

                    Comment


                    • #55
                      grea alegere toate sunt frumoase am ales cu greu intre 3 candidati matheo66,VIP 75 si am ales FastFurious
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        votul meu merge catre matheo
                        sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                        Comment


                        • #57
                          Votat Matheo...Brabusul e ceva special!!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            votat LOW pentru ca e pe gustul meu...oricum felicitari maxime si pentru ceilalti participanti !
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Eu4yas View Post
                              Salut, am facut o mica comparatie intre cele 3 masini care din punctul meu de vedere se-apropie de indeplinirea tuturor cerintelor pentru titulatura de Best Logan Club Car.

                              Asadar eu am ales, Loganul BIK, Loganul LOW si Loganul CUP.

                              1. Capitolul suspensie – consider ca Loganul CUP castiga prin plusul barilor stabilizatoare si totodata plus pentru amortizoare.
                              2. Capitolul exterior – vad castigator aici Loganul LOW. Este lucrat bine, unde trebuie, cat trebuie, fara a face ceva extrem. Vine in plus cu eliminarea elementelor de plastic ale caroseriei, pragurile foarte bine ajustate, nota 10 pentru realizarea barii spate.
                              3. Capitolul interior – este castigator la aceasta sectiune de 2 sau 3 ani, nu cred ca mai are sens aici -> castigator Loganul CUP.
                              4. Capitolul jante – este castigator in 2009 am impresia la concursul de jante, castiga si acum -> Loganul CUP. De tinut cont ce jante si dimensiuni ale cauciucurilor poate folosi iarna.
                              5. Capitolul frane – la acest capitol ii vad egali pe toti 3. Discurile si etrierii de VAN se pare ca sunt la ei acasa pe toate masinile.
                              6. Capitolul motor – Loganul LOW are de suferit in detrimentul celor 2. Consider ca modificarile asupra performantelor sunt cat de cat egale intre cele doua logane, BIK si CUP.
                              7. Capitolul muzica – Din punctul meu de vedere castiga Loganul BIK.

                              Dupa un mic calcul, votul meu merge catre Loganul CUP agitat, felicitari Dani.
                              Il felicit si pe Matheo si pe BIK, aveti masini faine, cu imbunatatiri pe cinste, multa munca depusa si pasiune.

                              Bafta tuturor!
                              cred ca este cel mai argumentat raspuns si ar trebui sa fie un exemplu pentru votanti.scuze moderatorilor ca am postat aici si daac se poate sa il mute dincolo.
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #60
                                votez PFL-ul ,mi se pare foarte,, cool design" [nu apreciez insa motorizarea(prefer benzinele)} desi concurenta este la inaltime.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google