B-82-mnk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumos, arata bine si cu siguranta isi vor face treaba! Sa le asculti cu placere!

    Comment


    • Sa le stapanesti sanatos
      sigpic

      Comment


      • Multumesc frumos.
        Luna viitoare , mai exact in 20 de zile urmeaza si wooferul + statia. YEY.

        Comment


        • Eu iti recomand sa vorbesti cu Shokalipticu, adica Dragos Comsa, are el SilentCoat si face aceeasi treaba.De 450 lei iti iei cateva kg bune de la Dragos, nu 10 coli de pe be loud.
          Cumpar volan de Duster

          Comment


          • Silent Coat am intles ca nu ar fi f bune. Oricum nu am dat 450 pe astea ci 400 mi le-e lasat un pic mai ieftin.

            Comment


            • De ce sa nu fie bune?
              Ca idee, eu cu 16 coli mi-am facut ambele usi fata si cu 4 aripile spate. Astea m-au cosat 200 ron + transport.
              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • De ce sa nu fie bune?
                Ca idee, eu cu 16 coli mi-am facut ambele usi fata si cu 4 aripile spate. Astea m-au cosat 200 ron + transport.

                Scuze pentru dublu post. Rog sa fie sters.Am ceva probleme cu netul..
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • atata timp cat nikyza lucreaza la un magazin de profil, cred ca stie si are si argumente despre ce zice!

                  hai cu upgrade-ul pe masina, mai dureaza mult ? Evacuarea ti-o aud aproape in fiecare zi
                  sigpic

                  Comment


                  • si noi vrem sa auzim evacuarea..
                    DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                    sigpic

                    Comment


                    • bafta cu modificariile .. vad ca avansezi foarte repede.. incet si sigur !! sa ai spor ,foarte frumos !!!
                      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                      Simply Stance

                      Comment


                      • Booon . De luna viitoare o sa auziti si muzica nu doar evacuarea
                        La exterior pun pauza anul asta deoarece se apropie sezonul ploios , gorpile or sa fie asuptate de apa si mi-e sa nu imi belesc barile si pragurile. Nu mai zic de ninsoare.
                        Asa ca o sa ma axez pe muzica si pe interior iar cand o sa termin o sa strang bani pt la vara sa termin si exteriorul.

                        Am pus niste poze cu lucrarea de astazi de care sunt mega incantat
                        Luna viitoare urmeaza un difuzor de cca 2000 W + aplificator pe masura + incinta custom din fibra de sticla.
                        Attached Files

                        Comment


                        • ceva din partea mea
                          Attached Files

                          Comment


                          • e bine, dar daca nu ii pui o scarita pe dedesubt, o sa se faca ca valurile marii ))
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Foarte tare!!

                              Comment


                              • tin sa precizez ca eu ti-am "distrus" bara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google