[VAND] Antifurt butuc portiera, din inox

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Antifurt butuc portiera, din inox

    vand antifurt portiera din inox 25 lei bucata .asigur montaj pentru Bucuresti!
    Attached Files

  • #2
    Ofer 45 lei pe 3 bucati.
    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

    Comment


    • #3
      sa fim putini realisti , cele mai multe spargeri(la logan ma refer) , sunt ori spargerea geamului ori fortarea butucul cu surubelnita , foarfeca etc...
      Ghiaurule , ma abonez si eu la 2 antifurte d`astea
      am folie , am butucul spate anulat , doar cele de pe portiere mai trebuie sa le anulez.

      Comment


      • #4
        s-a marcat ! in seara asta la kiss?

        Comment


        • #5
          parca as vrea si eu , da nu stiu cate sa iau unul sau 2? pune si pentru mine 2 deopart si vorbim cand ne intalnim ghiaurule !!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #6
            Aşi fi interesat de doua antifurturi.Se monteaza in locul celor existente?

            Comment


            • #7
              Se scot incuietorile masinii si se pun aceste antifurturi in locul lor ... ghiauru mi-ar trebui si mie la van ... dar trebuie sa refac alarma mai intai . Tinem legatura!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Am si eu o intrebare, daca imi pun aceste antifurturi si se intampla sa mi se consume bateria, zimi si mie cum pot sa intru in masina ????? singura varianta ar fi spartul unui geam, tu ce idee ai ?
                logan 1,5'DCI /85cp.

                Comment


                • #9
                  exista cel putin 2 moduri de a intra in masina fara sa spargi geamul

                  vezi pe youtube -

                  Comment


                  • #10
                    oameni buni,chiar nu intelegeti! lasa tu in masina gaina cu oua de aur ,,borseta,cheaca de piele sau cine stie ce obiect de valoare la vedere,, se va sparge masina ta indiferent de ce alarma ai sau antifurt, vorbim de un antifurt primar sa ii zic asa, eu l-am montat pe portiera din dreapta dupa ce mi-a fost sparta masina....chiar nu stiu ce sa mai zic!

                    Comment


                    • #11
                      portiera de ce s-a indoit ? ti-a spart-o cineva ? si de asta ai pus antifurtul , sau de la antifurt? astea le faci tu la strung ?

                      Comment


                      • #12
                        user 2000 tu stii sa citesti???

                        dezamagiti hoti! montati antifurturi!
                        Last edited by ghiaurul; 12 November 2011, 10:18. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ghiaurul View Post
                          user 2000 tu stii sa citesti???
                          dar tu stii sa raspunzi la intreabari?

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by user2000 View Post
                            portiera de ce s-a indoit ? ti-a spart-o cineva ? si de asta ai pus antifurtul , sau de la antifurt? astea le faci tu la strung ?
                            Originally posted by ghiaurul View Post
                            eu l-am montat pe portiera din dreapta dupa ce mi-a fost sparta masina....
                            Originally posted by romeo-alex View Post
                            dar tu stii sa raspunzi la intreabari?
                            inseamna ca nici tu nu sti sa citesti
                            daca citeai posturile lui ghiaurul , aflai tot , e mai usor sa apesi 2-3 taste in loc sa citesti.

                            auzi intrebare , daca portiera sa indoit de la antifurt

                            Comment


                            • #15
                              portiera se poate indoi de la ala pt ca usa in zona aia nu e dreapta si daca ala e drept si il strange tare , ghici ce ? s-a indoit portiera...wow nu stiam da??? si care-i problema daca l-am intrebat daca le face la strung in curte ? fac si eu si le vand la kg ;) ca is mai smecher .

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google