Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liviule de cat timp esti organizator ?
    Si in tot acest timp ce idei ai avut ? In afara ca vrei tu sa organizezi liniute .. care ptr majoritatea e neinteresant .. ce ai facut ? Pur si simplu nu te-ai implicat ..
    A mai aparut vreun membru nou prin club care sa vina mai mult de o data la intalniri ?
    Esti un copil .. clubul asta ti se pare o jucarie .. care chiar daca o ai .. nu o folosesti .. intotdeauna mi-a placut ca ai fost prezent mai mereu .. si chiar credeam ca ai invatat de la altii ceva ..
    Eu unul speram cand am renuntat la functia de organizator ca o sa fie mai bine fara mine .. ptr ca mica istorie a clubului cam asa a fost pana acum .. a facut Devil sectiunea de Ploiesti .. a fost Marian care a facut o treaba destul de buna o perioada .. am fost si eu care consider ca m-am descurcat binisor .. si la tine s-a oprit tot ..
    Tu nu ai cum sa ai idei .. ptr ca nu ai cum sa le pui in aplicare .. de ce ? eu stiu .. si sper ca si tu iti dai seama ..
    Mai ai cateva zile sa-ti depui candidatura .. si sunt foarte curios cate lume te-ar mai vota pe functia asta ..

    P.S. : Mi-am dat comanda de sticker Logan Club )
    Last edited by MihaitzaMCV; 29 November 2011, 19:10.

    Comment


    • bn incep cu idei noi o sa fac un sondaj si vedem daca lunea e de acord
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • Ce sondaj sa faci ?
        http://www.loganclub.ro/forum/aleger...ti-t38536.html .. uita-te aici .. si inscrie-te daca vrei .. ti-am zis de mult timp ca trebuie sa te implici .. sa-ti aduci aportul in clubul asta .. atunci ti-am zis personal .. acum iti zic public .. dar e prea tarziu .. doar sa castigi alegerile mai ai o sansa ..

        Comment


        • Ma , misto se vede masina pe drum "de tara". Eram in casa si imediat mi-au sarit jantele in ochi

          Comment


          • Mi-era cam mila de ele pe piatra aia cubica .. dar ce sa fac .. trebuie sa le luam banii lui aia de la Pegamont

            Comment


            • Exact asta am vrut sa te intreb,daca ti-a fost mila de ea

              Comment


              • aveti idee parcuri de dezmembrari logan exceptand Dancor si cel de la gara de nord la care am fost,unde mai sunt,imi trebuie o conducta de la ac si nu stiu unde sa mai caut.

                Comment


                • la gara de nord pana in 23 ianuarie
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • poti da putine detalii te rog.eu am fost la gara de nord langa cel care scrie mare depozit anvelope sh pe cantacuzino.

                    Comment


                    • https://accounts.google.com/VE?c=CIj...u5-3N0DI&hl=ro . Aici este inregistrarea video. intr-un final am reusit sa-mi creez contul pe tube si sa urc filmarea. Anivesare Logan Club Ploiesti[4 ani]-este denumirea filmuletului.

                      Comment


                      • multumim dom` cristi !
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • http://youtu.be/_Yxmp1hZLI4 poate adresa asta merge mai bine?

                          Comment


                          • multumim pt filmare

                            Comment


                            • vad ca pe copii i-ati uitat . e mai importanta spalatoria lui de pe bobalna sau cearta ptr o functie asa din oficiu
                              Last edited by MihaitzaMCV; 2 December 2011, 15:56. Reason: :(
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • n am uitat..insa din pacate..e cam greu de stabilit cine si cum ..se doreste a fii organizator" si in cazul de fata..oricum ..timp mai e..nu mult?! insa sa speram ca nu o sa fie nici la limita..!! asteptam indicatii!!
                                SIC CUNNECTANDO REM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google