Logan ABS Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da. Si la Preferance PH1 aveau air-bag pasager din start.
    M-am uitat chiar acum pe configuratorul de la Dacia si Preferance PH2 +proiectoare de ceata este fix 7200 de euro ca un ABS+ (vopsea nemetalizata).
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • dar omiti un lucru important. pe peferance nu poti pune optional AC. pe vechea serie limitata ABS+ se putea pune optional. iar urmatoarea versiune cu AC este laureat, dar deja are unele dotari in plus si costa incapand cu 8000 euro
      sigpic

      Comment


      • Eu de fapt m-am referit la prima varianta adica la Ambiance.

        Comment


        • Red_Alin Logan Ph2 ambiance nu are airbag, dar totusi spre deosebire de ph1 fara airbag, la ph2 macar e mai bine stilizata zona accea

          Comment


          • foarte multzumit , mai ales acum iarna
            STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

            Comment


            • sal... am si eu logan tot ABS+ si sunt multumit de el (doar la 10.000 km i-am schimbat distrubutia PS: din cate am vazut nu sunt singurul deci e bine ...) in rest nai treaba cu ea (pacat ca e 1.4 ) am uitat , am si AC in afara de airberg lateral si miam luat propiul MP3 player
              Last edited by GL 64 ALY; 23 March 2010, 11:54.

              Comment


              • Oglinzi laterale pliabile

                Salut.Am u Logan Abs Plus din 2007 si as vrea sa-i pun oglinzi laterale pliabile cum are noul tip de logan.Intrebarea mea este...se pot pune sau nu sunt compatibile ? Mersi anticipat.
                Logan ABS PLUS 1.4 MPI

                Comment


                • Salut.
                  Merg puse.
                  Daca vrei un set mecanice mari cu capac am eu.
                  Da-mi pm
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Originally posted by optimus View Post
                    Salut.Am u Logan Abs Plus din 2007 si as vrea sa-i pun oglinzi laterale pliabile cum are noul tip de logan.Intrebarea mea este...se pot pune sau nu sunt compatibile ? Mersi anticipat.
                    Salut. Pliabile sunt si astea model vechi.
                    Si cum ai primit raspuns de la Augustin, se pot pune d-astea mari.

                    Comment


                    • Originally posted by Octavian___31 View Post
                      Salut. Pliabile sunt si astea model vechi.
                      Si cum ai primit raspuns de la Augustin, se pot pune d-astea mari.
                      Ma refeream la genul de pliabile cum sunt cele de la renault clio symbol...unde nu trebuie sa te opintesti ca sa le pliezi.
                      Logan ABS PLUS 1.4 MPI

                      Comment


                      • hmmm...cred ca alea de duster te-ar "coafa" . Nu stiu daca se potrivesc exact
                        Pain brings out the truth in us all...
                        ...how much truth can you stand?

                        Comment


                        • Salut.
                          Se potrivesc si alea
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • va salut

                            as vrea sami pun niste boxe in spate si vreau sa stiu daca pe gaurile date deja intra boxe cu diametrul de 165 mm. si as mai fi interesat sa-mi spuneti si mie ce diametru au boxele din fabrica de pe portierele din fatza, ca as vrea sa le schimb si pe alea, si nu stiu de care sa pun, diametrul de 165 mm sau de 130 mm. mult noroc

                            Comment


                            • din cate stiu eu pe spate se pot pune boxe de 16.5 fara modificari. Pe fata cele de fabrica sunt de 13 si se pot pune de 16.5 dar cu ajutorul unor inele speciale.

                              Comment


                              • am si eu un logan 1,4 abs+ varianta preferance din 2007 si merge bine nu am probleme acum e dotat cu de toate acum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google