Tricouri Logan Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da' adevaru' e ca is bune, eu si-acu mai am tricourile si sunt ok. mai mult decolorate de soare si sudoare decat labartate. si-au pastrat bine dimensiunile
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • unul pe albastru marimea M

      Comment


      • 1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
        2. Kiya 2 bucati, unul normal, unul de fata marimea M - negre
        3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
        4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
        5.bogdandochita 1 bucata marimea L negru LOGAN CLUB.
        6.cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
        7.mario_09:1 buc marimea L albastru....

        Total= 12 bucati
        MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

        Logan din Bicaz (Neamt)

        Comment


        • 1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
          2. Kiya 2 bucati, unul normal, unul de fata marimea M - negre
          3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
          4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
          5.bogdandochita 1 bucata marimea L negru LOGAN CLUB.
          6.cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
          7.mario_09:1 buc marimea L albastru....

          Total= 12 bucati UPPPPP!!!!!
          MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

          Logan din Bicaz (Neamt)

          Comment


          • dar daca nu se mai adauga nimeni pe lista cam in ce luna sunt gata tricourile,ca eu din mai plec dincolo si pana la sfarsitul lui septembrie nu vin in tara.

            Comment


            • Sa speram ca pana in mai se strang 20 de bucatii si Crististreu mai are chef sa le faca
              sigpic #

              Comment


              • asa bogdandochita, fara numar la up-uri ca fac eu curat
                ideea era sa se stranga un minim 20 de tricouri ca sa le duc la printat. avand in vedere ca din 27th June 2011, 12:59 si pana acum s-au strans 12 tricouri, am intrebat omul si am primit raspunsul:
                Streulea: daca se strang de 20 tricouri logan club, sunt suficiente ca sa fac comanda de printare?

                master: s-a inchis imprimeria
                din 7 februarie oamenii sunt in somaj

                Streulea: in somaj, deci nu e inchisa de tot.
                aaa, somaj, deci s-a inchis, dat afara oameni in somaj, am inteles

                master: au iesit in somaj, ce-ai?!?
                da

                deci nu va mai stresati, e inutil acum. poate daca era bogdandochita mai devreme cu up-uri se adunau suficiente
                ideea era ca pretul pentru printarea fata/verso + tricoul fruit of the loom era undeva la 15-16lei
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • pacat ca nu am gasit topicul.....deci inca vre-o 8...tricouri ar mai trebui....

                  Am primit reclamatie ca fac upp...prea des...si acum fac mai rar...macar sa nu moara topicul...

                  @cosmin83: eu cred ca pana in mai se strand 20 de bucati
                  MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                  Logan din Bicaz (Neamt)

                  Comment


                  • asa-i ca n-ai citit ce-am scris?
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • nu inteleg....cum adica ce ai scris...am citit...inainte de a posta...
                      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                      Logan din Bicaz (Neamt)

                      Comment


                      • fabrica unde printam tricourile s-a inchis in 7 februarie, toti angajatii fiind trimisi in somaj
                        la ei erau matritele, sper macar ca le putem recupera si poate putem printa in alta parte.
                        acest tip de printare cu "site" era foarte ieftin si de calitate.

                        acum si daca se strang comenzi de 40 tricouri, nu mai pot achizitiona si printa la un pret foarte bun.
                        Last edited by crististreulea; 27 February 2012, 16:54.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • De printat o sa ma interesez la cineva, sa vad cam ce scoruri au, dar trebuie vazut cum facem rost de tricouri :P

                          Comment


                          • pacat ca nu sor adunat,nu e suma cine stie ce mare,orcum eu raman pe lista.

                            Comment


                            • tricourile sunt luate de la Cottontex de pe Calea Buziasului, doar ca ei nu vand la persoane fizice. cei la care printam achizitionau si tricourile.
                              de printat sigur gasesti pe undeva, problema este pretul. nu s-a inghesuit lumea la 15-16lei, daramite la sume mai mari.
                              ultima data cand am facut tricouri au fost vre-o... aproape 20 de comenzi, diferenta pana la 25 tricouri am pus eu banii. am vandut cateva, 2-3 le am inca in dulap.
                              si nu, acum nu mai sunt de vanzare
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • no....asteptam sa se mai adune.....si totusi nu se accepta cate un upp...la 3,4 zile?
                                MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                                Logan din Bicaz (Neamt)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google