De ce dealeri si service-uri sa ne ferim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De ce dealeri si service-uri sa ne ferim

    De ce dealeri si service-uri sa ne ferim?
    Unde sunt cele mai mari "bube"?

    Eu am cumparat masina de la IPSO, loc unde am facut si reviziile si chiar am fost multumit de cei de acolo.

  • #2
    De toate serviceurile in general
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Sunt cazuri cum se intimpla in mai toate judetele, unde exista o singura reprezentanta Dacia per judet, deci pina la urma macar la revizie pe timpul garantiei tot ajungi la ei.
      Multa lume, putini oameni...

      Comment


      • #4
        Peste tot...incompetenti de altfel ;)
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Problema este ca aceesi treba sunt la mai toate servisurile din Romania, nu numai la Dacia, indiferent de marca masinii, reteaua de service este praf.
          Multa lume, putini oameni...

          Comment


          • #6
            Sincer,cei de la Adras mi-au facut o impresie buna.

            Comment


            • #7
              Mai rau e de noi astia din Constanta care avem un singur dealer cred ca si un singur service

              Comment


              • #8
                Da, dar n-am auzit sa fie probleme la el, si arata bine pe afara, e nou serviceul, nu cum sunt la noi in Bucuresti unele de nu le-au mai renovat de ani buni, mizerie cat cuprinde...
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  va recomand sa mergetzi la amg in pantelimon fac treaba buna si repede nu treb sa asteptzi mult sau sa iti faci progamare. vb cu dl. amza si se rezolva
                  singura problema e ca nu prea ai unde sa parchezi
                  E nesatisfacuta...vrea viteza mai multa...vrea sa atinga 100 in mai putin de 1 secunda

                  Comment


                  • #10
                    Si mie Adras-ul mi-a facut o impresie buna, nu am avut treaba la service, ci doar pentru o montare alarma, dar s-au miscat foarte repede baietii (20 min), si led-ul, mi l-au pus chiar misto cum rar vad la alte masini, in suportul de la volan, aproape de semnalizator.....good ideea)
                    Logan Ambition 1.6 8V

                    Comment


                    • #11
                      in timisoara care este servicele cel mai bun??
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • #12
                        Auto Europa e cel mai bun service in Timisoara.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Eu am auzit de autoglobus 2000 ca sunt praf
                          a fost frate-miu cu o problema la logan , ii curgea ulei pe la distributie
                          au remediat si in doua zile a aparut inapoi problema
                          Last edited by ofc; 5 June 2007, 17:00.
                          http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

                          Comment


                          • #14
                            la Auto Marcu's Grup ai unde sa parchezi mai nou... Plus ca la receptie Tinichigerie il aveti pe prietenul si co-forumistul vostru, nimeni altul decit subsemnatul

                            Nu va recomand sa veniti cu mina goala, totusi. La nici un service Dacia nu te baga nimeni in seama daca nu il atingi cu ceva pe mecanic. La mine nu este cazul, ajut pe toata lumea cum pot...

                            Recomand AMG pt preturile mici ale manoperei si pentru flexibilitate. Poti veni cu piesele tale.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              [QUOTE=dsign]la Auto Marcu's Grup ai unde sa parchezi mai nou...QUOTE]
                              Faza e ca parcare aia e mereu plina cu Loganuri noi. Restul locurilor ramase libere sunt blocate cu pari.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google