Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RCA - CASCO - LOCUINTE - MEDICALE

    LIVRARI LA DOMICILIU


    EUROINS----------CITY INSURANCE----------PLATINUM
    ASTRA-----------ABC ASIGURARI-----------ASIROM
    CARPATICA------GENERALI-----------------ALLIANZ
    BCR-------------GROUPAMA---------------OMNIASIG
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ACTE NECESARE PENTRU OFERTARE

    - avand in vedere ca emiterea politelor de asigurare se face in format electronic , pentru ofertare sunt necesare urmatoarele date ;

    RCA / CASCO - talon , buletin , permis de conducere;
    LOCUINTE - cartea de identitate a proprietarului;
    MEDICALE - carte de identitate.

    Cererile pentru ofertare am rugamintea sa le faceti in privat, pe mail, sau telefonic.

    Broker de asigurare : Trif Alin
    Tel: 0729 815 589
    E-mail: aly.trif@gmail.com

    Experienta in asigurari de peste 5 ani.
    sigpic
    Experienta in asigurari de peste 5 ani.

    Comment


    • Dau jantele la schimb pt Playere Blaupunkt preferabil 410. Sau alte schimburi.

      Comment


      • Odorizante Auto California Scents Timisoara

        Vand Odorizante California Scents gama car scents la super pret 18 lei buc,arome disponibile
        -golden state delight-guma turbo
        -laguna breeze
        -coronado cherry
        -melon mango

        bradulete california scents 12 lei 3 buc,arome disponibile
        -newport newcar
        -coronado cherry
        -vanilla
        -capistrano coconut
        -laguna breeze

        produsele dureaza aprox 60 de zile,nu sunt chimice! Sunt bio. Nu sunt din gel ! Au capac pentru reglajul intensitatii mirosului.
        Predare personala timisoara. Livrare posta romana,curier plata transportului in avans 7-10 lei

        telefon:0764211138
        adresa email: odoauto@yahoo.ro
        o zi placuta tuturor!
        Attached Files
        Last edited by crististreulea; 24 October 2012, 20:41.

        Comment


        • salut, la copacei se pot cumpara arome diferite, sau toti 3 aceeasi aroma ?

          Comment


          • Un up pentru produse și preț și spor la vânzare.

            Totuși nu țin 60 de zile decât reglate la minim și - eventual - într-un Smart.
            După 20-25 de zile, reglate la bunul simț, nu se mai simte cam nimic.

            Oricum, sunt cele mai bune odorizante pe care le-am utilizat și mă bucur că ești din Timișoara, că mă abonez.
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • Vinde prin Timisoara un scaun sofer de Logan in stare buna daca e cu reglaj lombar sau lateral e ideal,o nuca de Logan (nu conteaza de care e,ideea e sa fie buna) si carpa aia de musama ce e la schimbator cu tot cu partea aia de plastic de jos ca s-au rupt cleme...? Si daca,vreun pret pe toate 3 ! Multumesc frumos !
              Si o macara de geam pe partea soferului,am cumparat una noua a fost ieftina,si a tinut un an(90 de lei),desi un user de pe forum a fost foarte ok si mi-a zis ca nu o sa tina,am avut parte de incapatanare din partea tatalui meu,el a vrut noua. De data asta pun una second hand..
              Last edited by Sergiu_tm; 25 October 2012, 19:31.

              Comment


              • Exprimarea ta e praf, asta pe langa faptul ca nu am inteles nimic.
                Sau, daca am inteles eu bine si cauti macara de geam, apeleaza cu incredere la un schrot.




                Calmeaza-te, a spus omul ca e nou pe forum
                Last edited by adimrv; 30 October 2012, 00:29.

                Comment


                • Macara gasesti la un schrot din Lipovei, langa fostul BJATM, cred ca pe II de la Brazi, la 50 lei. Daca te intereseaza, o sa-ti dau detaliile mai amanuntite, ori la telefon ori te pun in legatura, cu un amic de-al meu, care zilele trecute a cumparat, cate ceva de acolo...si cu siguranta tot acolo poate gasesti si celelante repere pe care le cauti.
                  Of. " Sefe " iara ai baut cam mult ????

                  Comment


                  • Cauciucurile 200 de lei iar Jantele 400.

                    Comment


                    • Originally posted by Sefa Casei View Post
                      salut, la copacei se pot cumpara arome diferite, sau toti 3 aceeasi aroma ?
                      se pot cumpara si diferite arome dar nu trimit in tara

                      Originally posted by JREwing View Post
                      Un up pentru produse și preț și spor la vânzare.

                      Totuși nu țin 60 de zile decât reglate la minim și - eventual - într-un Smart.
                      După 20-25 de zile, reglate la bunul simț, nu se mai simte cam nimic.

                      Oricum, sunt cele mai bune odorizante pe care le-am utilizat și mă bucur că ești din Timișoara, că mă abonez.
                      daca le tii deschise maxim tie unpic greata in masina,de la mirosul puternic eu stau cu a meu inchis o zi placuta

                      se pot cumpara si diferite arome dar nu trimit in tara doar set de 3 copacei .......
                      Originally posted by odoautotm View Post
                      se pot cumpara si diferite arome dar nu trimit in tara doar set de 3 copacei .......


                      daca le tii deschise maxim tie unpic greata in masina,de la mirosul puternic eu stau cu a meu inchis o zi placuta
                      Last edited by odoautotm; 27 October 2012, 11:02. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Vand set de 24 de tacamuri metal argintat model ROCOCO. Adus din Rusia acum 40 de ani. Stare IMPECABILA si nefolosit. Pret 50 Euro
                        Attached Files

                        Comment


                        • Inca de actualitate:

                          1. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 650 RON usor negociabil;
                          2. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 400 RON - garantia e pana in 12.07.2013;
                          3. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute - 50 RON/bucata;
                          4. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 900 RON. Laptop-ul functioneaza perfect si e insotit de 2 alimentatoare, 2 baterii, suport cu ventilator, si rucsac. Asigur la el si o garantie de 6 luni.;
                          5. 4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 35 RON/bucata;
                          6. 1 tableta ePad de 7", noua la 250 RON/bucata
                          7. Nokia 5230 Alb - 300 RON usor negociabil- Telefonul are instalat Garmin si vine cu Garantie in alb;
                          8. LG Optimus ME - 450 RON negociabil- Telefonul are 7 luni de cand a fost cumparat si garantie pana in Martie 2014;
                          10. Scaun de masa Chicco Polly - 250 RON usor negociabil;
                          11. HTC Wildfire, cu garantie pana in Ianuarie, 450 RON;
                          12. Monitor HP L1950 de 19", nou nout, cutie sigilata, din pacate fara garantie. Pret 450 RON negociabil.
                          13. Monitor Phillips 192E1SB la 250 RON usor negociabil. Are garantie pana in decembrie

                          Poze gasiti in postul 447

                          Comment


                          • Vand samsung dual sim activ b7722 la cutie cu accesorii si husa impecabil la 400 ron urgent si negociabil!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Poze reale

                              Poze reale ale produsului scos la vanzare
                              Attached Files

                              Comment


                              • Dau cauciucurile Kleber la 100 ambele. Jantele la 400. Jantele sunt mai varianta mai groasa, nu cele chinezesti, usoare.

                                Vand 2 Cauciucuri de vara CONTINENTAL. Stare IMPECABILA. pret 400 de lei
                                Attached Files
                                Last edited by adimrv; 3 November 2012, 16:48.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google