Alegerea Organizator Si Coorganizator LC Deva

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banii ii dai lui Costel sa-i tina pana la sfarsitul intalnirii. Oricum e prea lent sa ajunga departe cu ei
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
      Mituitul e Dany ?!
      O dau eu... dar va tin minte

      Comment


      • Originally posted by costelHD View Post
        Ce repedea v-ati sunat,asa ca usurel cu mobila.Ce nu face omul pentru functie!, ori ce ....
        Comunistule poporul nu te mai vrea
        Originally posted by NCDHD View Post
        ............... si ne f u t i !
        asa va imultiti si voi....

        Comment


        • Originally posted by dr_mke View Post
          Banii ii dai lui Costel sa-i tina pana la sfarsitul intalnirii. Oricum e prea lent sa ajunga departe cu ei
          Ti-am dat milionul si nu ai votat? ce mai astepti!n sau te mustra constinta sa-l futi pe CEL MAI BUN ?

          Comment


          • Mai asteapta o foaie albastra....
            Attached Files

            Comment


            • Vreau corectitudine in simtiri....nu pentru bani !
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by romeo-alex View Post
                Comunistule poporul nu te mai vrea
                Care popor ?
                sigpic

                Comment


                • Ati facut thread-ul asta, o cocina. Nu mai spun de flagrantele incalcari ale Regulamentului! Ca orice om rezonabil, as fi trecut cu vederea, avand in vedere ca se mai descretesc fruntile, dar nu se accepta "imbrancelile" astea virtuale si, mai ales, limbajul vulgar din partea unui Organizator!
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Uhm, asa cam toata lumea in afara de tine ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by costelHD View Post
                      Care popor ?
                      poporul hunedorean

                      Comment


                      • Imbranceli gramaticale violente....asta reprezinta Organizatorul LCDeva !
                        Baneaza-ne pe toti din Deva si lasa-l viu pe ce-l pe care se proclama presedintele LCDeva, Dezorganizator !
                        P.S. L-am terminat....e ud la cur !
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Maine la 2pm ne vedem. Vezi ca te faci albastrel de maine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Poate rosu din seara asta....ca doar moldovenii is la putere ! isi baga nasul in oala cu sarmale !
                            P.S. Anonim !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • cred ca mi-am facut o idee pana acum despre ce se intampla pe aici.
                              reflectez si revin
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • ok, revin cu impresiile mele despre zona mafiota, sau judetul Hunedoara.

                                din cate vad, nu sunteti uniti, va dati la oO cu orice ocazie prindeti, va scoateti ochii din orice motiv. sunteti putini si nu va puteti intelege deloc. eu zic ca unii dintre voi au uitat spiritul acestui club, acela de va intalni la o bere, un pahar de vorbe, un gratarel... intr-un singur cuvant "prieteni".

                                am inteles, vreti intalniri dar totusi nu aveti cu cine sa va intalniti. consider ca userii din HD nu-si dau interesul pentru bunul mers al lucrurilor, dovada fiind doar acei cativa care si-au sustinut punctul de vedere aici.

                                in acest moment nu mai este nici un organizator si cam asa o sa ramana situatia. cel putin pana vad ca este cineva care isi da interesul sa va uneasca, sa faca lucrurile sa mearga, sa mearga la usa fiecarui user, sa sune si sa-l ia la suturi in fund pana la locul de intalnire

                                cand o sa apara cineva care isi da duhul pentru voi, asa gratuit, atunci o sa mai vorbim despre punerea lui in functia de organizator.
                                la inceputuri nu existau functiile si totusi lumea se aduna, cineva avea mereu initiativa sa-i adune, sa-i adune, sa-i adune... nu trebuie sa aiba neaparat o functie.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google