Cd-player Daewoo AGC-1220RF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cd-player Daewoo AGC-1220RF

    Salve. As avea o intrebare. Ce parere aveti despre noul Cd-player de la Dacia? cum se aude? Care este diferenta intre acest Cd-player si unul Pioneer?. Ma intereseaza daca iti afiseaza titlul melodiilor, si poti cauta dupa titlu. Detin un Cd-player Blaupunkt original de la Dacia PH2, care imi afiseaza melodiile dupa track, nu dupa titlu. Va multumesc.
    Attached Files

  • #2
    salut,

    Din experianta prin care tocmai am trecut te sfatuiesc sa ramai cu playerul original, inocuiestei difuzoarele cu ceva intre 35 si 50 W si vei asculta altfel muzica.
    Are functie de cautare melodie sau folder fara a intrerupe melodia redata.

    Salutare,

    Comment


    • #3
      iti multumesc.

      Comment


      • #4
        il am pe masina de maxim o luna sunt foarte multumit de el... iti alegi melodiile dupa titlu, ii mai atasezi un microfon si ai si carkit, sincer il recomand
        http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=18685

        Comment


        • #5
          Are cineva asa ceva de vanzare? ca pe ocazii are niste preturi ca la banii aia iei un pleyer de marca.

          Comment


          • #6
            As fi curios ce presetari de EQ au. Din pacate eu sunt cam pretentios la muzica, desi sunt destul de multumit de boxele originale. As vrea pe viitor sa imi achizitionez niste boxe mai calumea, dar nu stiu ce sa fac...sa merg pe un player Pioneer, de exemplu 3500ub. Ar merita banii 480 de lei? sau mai bine achizitionez un player deasta Daewoo? Voi ce spuneti? Se poate compara la calitate cu Pioneer?

            Comment


            • #7
              cum se numeste mufa de conectare din spate...ca nu-I ISO
              vreau sa achizitionez un astfel de radiocd si inainte de-asta vreau sa stiu inainte sa-l cumpar cat costa adaptorul...acuma vine alta intrebare: oare exista adaptor?
              Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

              Comment


              • #8
                poze mufa RadioCD Daewoo AGC-1220RF

                am facut poze mufelor din spatele radiocd-ului...
                poate asa se gaseste vreun raspuns...
                Attached Files
                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                Comment


                • #9
                  Eu mi-am luat alt player si am fost la carsystems si mi-au montat ei pentru ca am masina in garantie si trebuie service autorizat. Am achizitionat o mufa care costa 10 lei. Nu stiu exact cum arata ca ei au avut-o pe stoc si au montat-o direct. Sunt tare curios cum functioneaza playerul tau.

                  Comment


                  • #10
                    Salut,
                    Poate sa imi spuna cineva de unde pot sa imi cumpar un microfon pentru acest cd-player?

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Dule View Post
                      As fi curios ce presetari de EQ au. Din pacate eu sunt cam pretentios la muzica, desi sunt destul de multumit de boxele originale. As vrea pe viitor sa imi achizitionez niste boxe mai calumea, dar nu stiu ce sa fac...sa merg pe un player Pioneer, de exemplu 3500ub. Ar merita banii 480 de lei? sau mai bine achizitionez un player deasta Daewoo? Voi ce spuneti? Se poate compara la calitate cu Pioneer?
                      Daca esti pretentios cauta un player VDO. Nu o sa ai boxe pentru ce stie sa scoata.
                      Desi pare rudimentar este foarte bine construit si are calitate in redare.
                      Nu mai platiti numele firmei Pionner, Alpine etc. care daca le desfaceti o sa vedeti ca lasa impreia ca sunt facute pe vapor.
                      Attached Files
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • #12
                        salut florin, tu ai microfoane montate la el, daca da, poti sa imi spui cum le ai pozitionat in masina si cat de bune sunt?!

                        Comment


                        • #13
                          Salut ! In unele poze (http://www.autolatest.ro/upl/imgupl/...usb--46453.jpg ) pe displayul acestui player apare ŞI ceasul !
                          Desi am tot cautat prin meniu, nu am gasit nicio optiune de activare ....Aveti cumva idee cum se poate seta sa apara ceasul ? Sau o fi o alta "versiune" de player ?!? Multumesc !
                          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                          Comment


                          • #14
                            Este posibil sa fie un post de radio care are RDS (sau cum ii spune) si arata ora pe postul respectiv !

                            Comment


                            • #15
                              Nu cred ...
                              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google