Tim Tuning Show

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am racit urat.Azi nu am fost.Ma duc maine.
    sigpic

    Comment


    • #17
      O poza de la mine
      Attached Files
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #18
        Ahh!!!!...Iar Corvette!!!!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #19
          Multumim, pe aceasata cale, la toti cei care ati participat, la aceast show, atat ca participanti cat si ca vizitatori.

          Am vrea sa stim parerea voastra despre acest show, sa ne ajutati ca urmatorul show sa iasa mult mai bine decat actualu'.

          Contam pe parerea voastra.

          Comment


          • #20
            OK ! Pai am sa incep eu.
            Ma asteptam la o mai buna organizare si aici ma refer in primul rand la chestia ca masinile nu erau expuse pe grupe (exterior,interior,muzica,etc).Era o harmalaie un fel de claie peste gramada de nu intelegeai mare lucru.
            Masini care unele veneu altele plecau si mai apoi iar reveneau,eu stiu ca daca esti intr-o expozitie apai stai acolo frate nu te tot plimbi aiurea.
            Deci ma repet ;in viitor sa fie mai bine structurata toata chestia de expunere a masinilor. Apoi ca o mica idee cred ca ar da bine ca masinile care intra intr-un concurs sa urce pe un fel de stage ca si la gen rally winners (o scena).
            S-ar putea organiza si cand se lasa intunericul cu ceva gen lasershow si binenteles masinile cu tuning gen undercar &lights.
            Mi-a placut standul vostru cu exponate.
            In viitor puteti invita mult mai multe firme de acest gen.
            Deocamdata ma opresc aici. MUltumim Pt SHOW si bafta in continuare.
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • #21
              Ai dreptate.
              A fost foarte dificil sa se organizeze totu' ca la carte, pentru ca timpul a fost relativ scurt. Practic am vrut noi sa realizam un eveniment de acest gen, cu orice risc.
              Oricum mersi de sugestii, si iti promit ca data viitoare o sa fie un show mai reusit.

              Astept si alte sugestii ... Pareri ... Etc. Le vom trata pe toate cu maxima atentie.

              Comment


              • #22
                namecos69 cred ca nu ai nimerit threadul corect... evident ca poti sa ii maresti puterea... tot ce ai de facut este sa citesti ce scrie pe forumul asta sau sa apelezi la o firma specializata... ceea ce si recomand avand in vedere modul in care ai pus intrebarea... am dedus eu ca nu le prea ai... de costat, costa ceva, in functie de ce anume vrei... incepand de la un chip tuning de 100 de euro pana la schimbat componenta interioara a motorului... care te poate duce cateva mii de euro. Daca nu esti dispus sa bagi ceva bani in ea o sa ii maresti puterea motorului cu 7-8-10 cai. Sa nu te astepti sa scoti din ea un super charger.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  in orice selgros???din orice oras???

                  Comment


                  • #24
                    Ce se mai aude fratilor cu show-ul de anu` asta?
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • #25
                      asta e threadul de la primul show egon
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #26
                        Aoleuuu!! imi cer mii de scuze acum am remarcat si eu.
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • #27
                          salut am si yo o intrebare pentru Norby89 unde si-a modificat masina in tara sau in strainatate ca as-i fi si yo interesat

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google