LOGAN CLUB Hunedoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doi electricieni pe un stalp de inalta tensiune. Unul din ei vede o batranica trecand pe acolo si i se adreseaza:
    - Ne dati, va rog frumos, sarma aia rosie?
    Batranica ridica sirma si le-o da, la care electricianul ii spune celuilalt:
    - Vezi, ti-am zis eu ca aia rosie e nulul!?

    Vasile se plimba prin sat. Peste gard il vede pe Ion care isi batea temeinic nevasta, pe Maria.
    -Ce faci ma Ioane ?
    -Imi repar masina de spalat.
    sigpic

    Comment


    • Ai tu ce ai cu mine ( electricienii ) !

      Comment


      • Este parerea ta, este un simplu banc si atat.

        Ieri am fost in toaleta unui restaurant .
        De abia ma asezam, cand aud o voce din cabina alaturata :
        "Buna ce faci ? "
        ... Eu putin rusinat : "Bine ."
        Tipul : "Si ? Ce ai de gand sa faci ?"
        ... ... Eu : "Acelasi lucru ca tine , pe aici."
        Tipul : "Pot sa vin la tine ?"
        Atunci eu ridicand putin vocea : "NU ! Sunt cam ocupat acum !"
        Tipul : "Auzi ? O sa te sun mai tarziu ca e un idiot aici care imi raspunde la intrebari.
        sigpic

        Comment


        • Doi electricieni se aflau intr-o camera de hotel. Unul il observa pe celalalt cum isi baga siterurile de la bocanci in priza:
          - Ce faci, ma, acolo? il intreaba acesta.
          Electricianul, mirat de intrebarea prietenului sau, raspunde:
          - Imi usuc bocancii.
          - Pai si de ce i-ai legat unul de celalalt?
          - I-am pus in serie ca sa nu se arda.

          Si una grav de adevarata pentru Narcis
          De ce stiu electricienii intotdeauna ultimele noutati?
          Pentru ca sunt mereu la curent.
          sigpic
          "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
          Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

          Comment


          • Va taxez eu pentru asta nu e nimic! CFR-istilor va las fara curent!

            Comment


            • hai ma ...dara nu te-ai suparat acuma ?!
              sigpic
              "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
              Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

              Comment


              • Originally posted by Narcisuc20 View Post
                Gasiti una si facei cu randu ;) se practica )!

                Noi cautam fete serioase pentru relatii de lunga durata

                Numa ca noi cautam in cluburi si alea cuminti is la biserica
                Last edited by mircynho11; 21 February 2013, 19:25. Reason: Automerged Doublepost
                sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                Comment


                • Mitza sunt foarte suparat

                  Mircea, pocaiestete fiule daca vrei sa gasesti adevarata "dragoste"

                  In seara asta Hai Romania, Hai Cluj, Hai Steaua

                  Comment


                  • Hai Inter
                    sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                    Comment


                    • Originally posted by costelHD View Post
                      Pentru dusmani sunt aici si vegehez acest forum.Si pentru cei....http://www.youtube.com/watch?v=vMMfIA5cswQ

                      NCD noi veghem nu dormin, nu are rost sa mai faci curatenie dupa altii ...., tot ce am vrut am salvat la....si adresa noastra cu data si ora, asa ca usurel cu mobila , sper ca moderatori de pe sectiunea noastra sa ia masuri, indiferent cat ai sterge ori cum lasi urme NCD

                      Din nou rog moderatori.De ce atata cenzura pe LC Deva , de ce sau sters posturile de la Urari ....si pe ce motivul sau sters, pana nu se ia masuri LC Hunedoara va protesta indiferent de sanctiuni
                      Originally posted by mircynho11 View Post
                      Neataaaaa!!!!
                      Ce se petrece aicisa?

                      Sa ne dea ban la toti....facem alte conturi...avem routere care ne schimba ipuirle
                      care e problema voastra ce se intampla pe Deva? repet si o repet pentru ultima data #2! evitati sectiunea Deva! daca nu sunteti in stare sa retineti, tatuati pe pleoape in interior acest text.
                      e chiar asa greu de inteles? aveti cuvantul meu ca va rad de pe forum daca nu va vedeti de oalele voastre!

                      sunteti mai rai ca brasovenii #875
                      Last edited by crististreulea; 21 February 2013, 23:12.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Bine da atunci ei ce cauta la noi pe sectiune???

                        P.S Si scrie clar sa nu postam la ei in sectiune nu inseamna ca nu putem sa si vizitam e un forum liber intr-o tara libera!

                        P.S2 Am vazut ca ati scris si la ei dar chiar credeti ca ii pasa cuiva de ce ati scris.... fapte nu vorbe!
                        Last edited by Narcisuc20; 21 February 2013, 23:16.

                        Comment


                        • acuma ce facem ? nu mai avem toti drepturi egale ?????

                          facem diferente intre cluburi???? am inceput sa ne rivalizam si luam la misto ???

                          interdictie pe parti ale forumului ????

                          foarte urat ....
                          sigpic
                          "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                          Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                          Comment


                          • Narcisuc20: explica-mi cele 8 reporturiale tale de pe sectiunea Deva? parca spuneam sa eviti zona Deva. precizez ca reporturile tale erau pentru offtopic!
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Din moment ce voi nu puteti verifica fiecare topic butonul de report este facut pentru a semnala o nergula si pentru a fi ajutati de membrii nu? Considera ca am dat o mana de ajutor la bunul mers al acestui forum!

                              Comment


                              • care parte din "evitati Deva" n-ai inteles-o? cuvinte cu dedicatie pentru cei din Hunedoara, doar pentru ei.
                                si n-o sa-ti vina a crede, nu moderatorii au facut curat in topicul Anunturi ci Marton. sectiunile unde organizatorii sunt moderatori, sunt intretinute de ei, nu de moderatori. noi intervenim doar daca apar probleme de genul care le am eu acum cu voi, probleme unde un moderator este impartial.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google