Filtru De Aer Supraaspirat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filtru De Aer Supraaspirat

    salut
    are cineva idee cat costa un kit filtru de aer supraaspirat ? si daca are cineva montat unul ......poate sa-mi spuna si mie care sunt diferentele intre cel nou si cel de fabrica si daca se reduce consumul?
    drum bun

  • #2
    aprox 300ron, cel conic cu tubulatura de la pilot... Consumul nu are cum sa se reduca, cred ca se mareste, dar foarte putin.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • #3
      Filcore
      Vb cu Amza ca el a folosit si este ferm convins de rezultatele lui.

      Comment


      • #4
        airbycorneliu.ro
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • #5
          Iar incepem? Einstein glumesti sau chiar ai fost serios cand i-ai dat link-ul ala?
          E ideal filtrul ala tubular cu un cot de PVC pentru hota... trage toti aburii din bucatarie
          sigpic

          Comment


          • #6
            da , o plasa de tantari nu e mai buna ? intreb si eu asa ca baietii ..........

            Comment


            • #7
              Originally posted by yrman View Post
              Iar incepem? Einstein glumesti sau chiar ai fost serios cand i-ai dat link-ul ala?
              E ideal filtrul ala tubular cu un cot de PVC pentru hota... trage toti aburii din bucatarie
              Omu a intrebat cat costa, i-am aratat nu i-am bagat mana in buzunar sau recomandat nimic. Tigania cica e aprobata de RAR cu eficienta 97%....
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • #8
                eu il scot iarna, de frica umezelii excesive ce i-ar putea dauna, si datorita faptului ca "grohaiala" ma face s-o ambalez mai tare. reducerea de consum nu-i mare scofala, dar am simtit-o cand conduceam mult in Bucuresti. intr-adevar corpul clapeta se pastra foarte curat, deci nu ai problema filtrelor "sport", avand in schimb beneficiile.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google