Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nairda23 View Post
    Nu este valabila chestia cu update la harta o singura data.....astazi am reusit sa fac update la Q2 2013.... la Q4 2012 am facut acum o luna jumate.... deci merge de mai multe ori sa faci update la harta in perioada de 90 de zile. (de mentionat ca mai am 5 zile pana imi expira cele 90 de zile de gratuitate)
    este foarte valabila doar am incercat si nu merge..si nu o data si am explicat situatia (am scris mai sus) la v.c. si am primit raspuns ca doar o data se face actualizarea hartii gratis in cele 3 luni de gratie..si am reprosat ca nu este normal sa am masina din oct .2013 cu harta din 2012 si inca astept raspuns.....

    Comment


    • La mine a mers sa fac update de 2 ori la harta romaniei.....sunt eu mai norocos

      Comment


      • Si ce este mare inginerie ca ai voie o singura data in 90 zile.
        O faci in a 89 a zi si este acelas lucru.
        sigpic

        Comment


        • Da, daca stii dinainte de asta.
          Eu am facut deja un update, fara sa stiu ca era si singurul gratuit.
          O sa incerc si eu in curand sa vad daca merge al 2lea, ca lui Nairda23

          Comment


          • Off topic: Te informezi, testezi, cumperi, citesti manualul apoi te documentezi din nou.

            Medianav-ul vine cu Latest map Guarantee(Ultima harta garantata) ceea ce inseamna ca iti da voie sa actulizezi harta din device la ultima versiune disponibila. Din fericire colegul Nairda23 s-a nimerit cu cele 90 de zile peste doua update-uri majore ale hartilor.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Originally posted by t0rquemada View Post
              Off topic: Te informezi, testezi, cumperi, citesti manualul apoi te documentezi din nou.

              Medianav-ul vine cu Latest map Guarantee(Ultima harta garantata) ceea ce inseamna ca iti da voie sa actulizezi harta din device la ultima versiune disponibila. Din fericire colegul Nairda23 s-a nimerit cu cele 90 de zile peste doua update-uri majore ale hartilor.
              am postat mai sus ca nu merge actualizat harta si a 2 oara si se pare ca nu este asa (contrar celor spuse de v.c.)am tot incercat si se pare ca am reusit dar nu pot confirma finalizarea (masina in alta locatie..sute de km.dist.) nu am intilnit pina acum un soft asa prost.merge cind vrea el.(asta e un motiv de a nu cumpara niciodata vreo actualizare de harta) in rest nav este o.k ,da vine cu ultima harta trimestrul 2 din 2012 si unde anume sa te informezi ,dealerul nu prea stia ...de testat nu am avut timp..in manual nu spune nimic de vreo restrictie ..in cele 90 zile...si dupa parea mea trebuie cam multe documentari (in acest caz i-mi iau o harta ca in regimul trecut...de fapt inca o mai am.)

              Comment


              • Poate poza asta o sa va convinga ca am reusit sa fac update la Q2_2013.....cei care au facut update la Q4_2o12 inainte sa apara cel pentru 2o13, si nu pot face update la Q2_2o13, trebuie sa le apara decat fig 1. in cont.

                fig.1 update de la Q2_2o12 la Q4_2o12
                fig.2 update de la Q4_2o12 la Q2_2o13



                Comment


                • @Nairda23 Tu ce ai : Romania sau toata Europa?

                  Comment


                  • Alt teaser
                    Attached Files
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Acum vad ca merge si la mine descarcarea, pentru a doua data, update de harti pentru toata Europa. Cred ca sunt cele de 2013.

                      Comment


                      • @cosmin2000 am Romania.... @t0rquemada cum se numeste programul cel atast din poza?

                        Comment


                        • Service menu
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • si alte poze
                            Attached Files
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • un link si pentru noi se poate ;)

                              Comment


                              • Intre timp am facut si eu al doilea update la harta Europei, 2013 Q2. Cel putin pe Romania nu am vazut schimbari, nici macar autostrada Deva-Orastie nu apare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google