Logan "Sport"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pe 17 inch
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #47
      Noul Stepway de Brazilia cu facelift și cutie automată Easy'R disponibilă și pe Logan
      Attached Files
      Last edited by t0rquemada; 1 November 2014, 17:13.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • #48
        aproape 17000 Euro cu motor de 1.6 ... cam mult, daca ar pune un 1.2 TCe si cu o cutie automata ar mai merge....altfel iti iei Duster full de banii astia
        RTFM

        Comment


        • #49
          pe cat de bine arata loganul 2 si sandero 2 ,din fata ma ales, cu aerul asta germanic, stepway ul asta de brazilia, cu poza din fata, parca arata chiar mai fain, si daca ar avea si loganul ca si accesoriu acele protectii la muchia aripilor de la roti, ar fi perfect

          Comment


          • #50
            Protecțiile (kit-ul) la Stepway se prinde în cleme și șuruburi - deci găuri în aripi și praguri.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #51
              Originally posted by t0rquemada View Post
              Noul Stepway de Brazilia cu facelift și cutie automată Easy'R disponibilă și pe Logan
              Poate poate ... o sa vedem si la noi ceva cutie automata pe dacia. Imi amintesc o declaratie a unui reprezentanta dacia care spunea ca tehnologia exista ... mai trebuie doar ca romanii sa isi doreasca cutia atuomata.
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • #52
                ia uitati ce am gasit....arata chiar super uite si sursa: http://adriansilvan.wordpress.com/20...e-logan-coupe/
                Attached Files
                live to ride

                Comment


                • #53
                  Cutia automată e JS3, are 5 trepte și mod manual (secvențial). Se fabrică la Sevilla.
                  Acum apare și pentru TCe în dialogis.

                  Link

                  ÃŽn BR Logan Dynamique 1,6 8v cu EasyR cu toate echipările posibile ajunge la 50500reali = 16000euro.
                  Last edited by t0rquemada; 2 November 2014, 10:50.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • #54
                    @t0rquemada: Cutia automată este cumva dublu ambreiaj (EDC)?

                    Comment


                    • #55
                      Ambreiaj simplu, JS3 e de fapt un JH "robotizat".
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by shtrumphy83 View Post
                        ia uitati ce am gasit....arata chiar super uite
                        Super artisti in PS baietii astia ...

                        Comment


                        • #57
                          Frumos, da. Consola centrala seamna cu SL10.
                          Faine ambele culori - portocaliul si maroul dau bini di tat

                          Comment


                          • #58
                            din anumite unghiuri se vad niste dare de PS pe griul ala.... oricum am senzatia ca pozele au mai fost discutate.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by shtrumphy83 View Post
                              ia uitati ce am gasit....arata chiar super uite si sursa: http://adriansilvan.wordpress.com/20...e-logan-coupe/
                              Mama, cata fantezie.

                              Comment


                              • #60
                                Stiu ca e off-topic,dar nu m-am putut abtine!E frumoasa rau!Poza circula pe facebook pe Logan-Club.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google