Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    sambata ai program?
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • Se pot livra in toata tara prin Fancurier(24,80lei) sau Posta Romana(8-10lei) , kiturile avand garantia valabila de 12luni chiar si daca le montati dvs singuri !

      Valabil cu toate cele 3 clase de calitate !

      Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

      35W
      130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
      170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
      230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

      55W
      280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

      Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

      190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
      230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
      280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

      0724186590 / 0766900342

      Comment


      • recomand serban,am montat Bixenon kit in urma cu 2 ani si functioneaza impecabil.!!!

        Comment


        • Salut baieti,

          Am un Logan PH1, pe care as vrea sa montez bi-xenon cu lupe si angeleyes.
          Eu sunt din Timisoara si as vrea sa stiu cum as proceda in caz de as vrea sa fie montate de voi. Pot trimite faruriile catre voi pentru montaj?

          De asemenea ce mi-ati recomanda pentru cea mai buna calitate si performanta. Dai un ban dar macar stii ca ai ceva bun.

          Multumesc anticipat

          Comment


          • Oferta valabila !

            Comment


            • De sarbatori montajul este gratuit !!!

              Comment


              • Buna ziua,
                Ai cumva si kituri xenon hb4 cu fast start ? M ar interesa pentru montajul pe o masina avand faruri cu functia de aprindere automata.
                Multumesc anticipat.

                Comment


                • Da , kiturile ultraslim sunt f rapide la aprindere. Am montat sue pe astfel de masini si nu am nici o plingere.

                  O zi buna !

                  0724186590 / 0766900342

                  Comment


                  • Se pot livra in toata tara prin Fancurier(24,80lei) sau Posta Romana(8-10lei) , kiturile avand garantia valabila de 12luni chiar si daca le montati dvs singuri !

                    Valabil cu toate cele 3 clase de calitate !

                    Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                    35W
                    130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                    170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                    230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                    55W
                    280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                    Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                    190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                    230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                    280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                    0724186590 / 0766900342

                    Comment


                    • Salutare! Sunt relativ nou pe forum, am un logan fabricatie 2013 octombrie si ma intereseaza si pe mine un kit xenon. Ideea e ca eu vreau sa merg la rar pentru omologare insa cei de acolo mi-au zis urmatorul lucru:

                      In cazul in care componentele sunt destinate montajului ulterior fabricatiei (retrofit), echiparea vehiculului trebuie realizata in cadrul atelierelor autorizate pt modificari constructive. In acest caz se va solicita declaratia de conformitate in care se vor enumera elementele montate, specificandu-se dupa caz, nr. de omologare CE/ECE ONU ale acestor produse.

                      Ma poate ajuta cineva? Are cineva un logan model nou pe care sa fie montat un kit xenon? Va multumesc!

                      Comment


                      • Becuri pt masinile cu xenon din fabrica pe stoc :

                        D2S aftermarket - 60lei / buc
                        Philips - 130lei / buc sau 250lei perechea
                        D1S aftermarket - 120lei / buc
                        Osram - 180lei / buc
                        D3S Philips - 220lei / buc
                        D4S aftermarket - 100lei/buc

                        Kituri xenon(H1,H3,H7,H11,HB3,HB4,H27)
                        35W - 170lei/buc
                        50W - 250lei/buc

                        Becuri xenon(H1,H3,H7,H11,HB3,HB4,H27)
                        40lei - buc sau 70lei perechea

                        Leduri T10 normal - 25lei setul
                        Canbus(fara eroare) - 40lei setul
                        Sofit normal - 30lei setul
                        Canbus - 40lei setul

                        0724186590 / 0766900342

                        Comment


                        • Nu-s probleme cu milițienii după montarea unor astfel de kit-uri? Lumina nu-i deranjează pe cei de pe contrasens?

                          Comment


                          • Cu militienii is probleme cu orice la o masina(nu doar cu xenonul), iar farurile daca nu sunt reglate corespunzator deranjeaza pe ceilalti si daca au halogen. Problema este ca noi fiind oameni nu ar trebuii sa ramanem cu ochii in lumina puternica ca si un animal....

                            Comment


                            • D2S aftermarket - 60lei / buc
                              Philips - 130lei / buc sau 250lei perechea
                              D1S aftermarket - 120lei / buc
                              Osram - 180lei / buc
                              D3S Philips - 220lei / buc
                              D4S aftermarket - 100lei/buc

                              Comment


                              • Salut. Pentru montarea a unui kit bi xenon pentru logan ph1 la ce pret ai ? Lupele eunt incluse ? Becurile sunt incluse ? Nu ma pricep deloc..pret cu montajul asigurat de tine, ( clasa A) . Cate k au becurile , Prefer undeva la 6000k lumina aceea alba spre albastrui putin ( asemanatpr cu a ledurilor ) . astept un pm sau un raspuns aici . mersi frumos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google