Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu vand o instalatie de xenon h4 folosita 4 zile,aproape noua ,pret de noua 230 lei,o dau cu 150 negociabil!
    Logan Forum consiliaza nu si repara!
    [/SIGPIC]

    Comment


    • salut, stie cineva prin ploiesti o persoana care schimba luminile din bord si panoul central cu leduri? tot imi face figuri un bec de la butonul de ridicat/coborat geamul si becul de la avarie, ba se aprinde ba se stinge depinde de vibratiile masinii

      Comment


      • Am eu eibach netaiate tipla daca te intereseaza ;) ast pm

        Comment


        • Doneaza cineva ceasul de bord ( placa ) sau radio cu usb ?

          Are cineva leduri ptr bord si consola sau daca nu unde gasesc in ploiesti ?
          Monteaza cineva leduri ptr bord in ploiesti ?
          Last edited by alex_ph27; 16 February 2015, 16:36. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Incearca sa-l gasesti pe YzyBoy si cred ca te poate ajuta cu schimbarea luminilor la consola, respectiv pentru bord.Mai intra pe forum LoganClubPloiesti si afli mai multe detali despre membri (cine si cu ce se ocupa in Prahova)

            Comment


            • Poate intereseaza pe cineva o statie+subwoofer http://www.loganclub.ro/forum/vand_s...5.html?t=57225
              Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

              Comment


              • Caut cheie desfacut capace la jenti aliaj sinaia.Am pierdut cheia si ma chinui cu un cleste de sigurante sa le desfac...

                Comment


                • Salut,
                  Se pricepe cineva sa activeze alarma interna de pe logan 1 in Ploiesti?

                  Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google