Cd-player Daewoo AGC-1220RF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alocarea butoanelor nu poate fi modificată, numai tipul de joystick.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • ... Merci frumos !
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • sal azi la montare am intampinat niste probleme cum ar fi;difuzoarele de pe spate nu se aud f tare ca cele de pe fata trebuie cumva + la + si _ la _ sun puse de mine cele de pe spate si inca ceva nu intra din cauza mufei aceea euro de tot ???

        Comment


        • Intri în meniul radio-ului la Fader și vezi să fie pus la 0(mijloc), dacă nu verifici conectica spre difuzoare(evident + la + și - la -) și tipul difuzoarelor.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • buna seara , cine doreste am si comenzile de volan & microfon original renault

            Comment


            • difuzoarele pe spate sunt dls iar pe fata cele originale ,difuzoarele pe spate sunt bagate in suport de difuzoare originale sa cauzeze la sunet ca se aude mai incet fata de cele de fabrica??am umblat la fader e la 0 adica la jumate si cu mufa cum rezolv aveti cereva vreo ideie???????????????????????????????

              Comment


              • Tipul difuzoarelor = x ohmi și y watti nu diametru sau mod de prindere pe caroserie!
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • @ manujupanu : Daca nu intra playerul complet in locasul sau din cauza mufelor, scoate masca frontala (http://images8.okr.ro/serve/auctions...29-700_700.jpg ; ca aici : https://www.youtube.com/watch?v=feVy...-AbEX3tcamaRmM ) si "ghideaza" manual mufele, astfel incat sa-i permita playerului sa intre total. Dupa care clipsezi masca la loc ...
                  Verifica cum bine ti-a sugerat T0rquemada polaritatea difuzoarelor de pe spate.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • eu am un model preferance si am montat eu difuzoare pe spate de 13 cm ca sa nu mai tai din tabla aia ,si am avut difuzoarele montate acolo asa pur si simplu fara suportul aceea care vin difuzoarele din fabrica ,ulterior de la dezmembrari am cumparat si suportul accela unde intra difuzorul si de atunci se aude f infundat,cred ca o sa il dau jos sau o sa cumpar 2 difuzoare din acelea din fabrica si le montez in spate,cele din poza
                    Attached Files

                    Comment


                    • si inca ceva am inversat firele de la difuzoare + cu- si degeaba la fel se aude pe fata f clar iar pe spate mai infundat cred ca o sa dau suportii jos

                      ''pvgvaly'' zine si noua un pret si niste poze daca se poate

                      help ?????????????????????????????

                      sal chiar nu vrea sa ma mai ajute si pa mine careva care a intampinat problemele astea???
                      Last edited by manujupanu; 12 March 2015, 17:04. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Salut!
                        Imi poate spune cineva ce putere maxima poate suporta acest cd-player (Daewoo AGC-1220RF )? Doresc sa schimb difuzoarele din fabrica dar nu stiu sigur de ce putere sa achizitionez astfel incat sa fie suportate de player.
                        Va multumesc!

                        Comment


                        • are careva ideie de ce nu citeste mai mult de 2 foldare dupa stic?????????

                          Comment


                          • La mine imi vede toate folderele cand imi conectez stick-ul.(dar toate au in ele fisiere compatibile cu player-ul).
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Sal

                              Are cereva ideie de ce nu vede toate melodiile de pe stic sunt in format mp3 ,am sa incerc sa fac si un cd cu aceeleasi foldare si melodii sa vad ce se intampla .Tare pretentios e acest cd player

                              Comment


                              • Numele folderelor trebuie să nu conțină caractere speciale(ș ț etc.), cel mai bine 8 caractere alfanumerice(0-9, a-z,A-Z)
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google