Un Prestige...MIC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ieri am montat husele pe care le-am comandat unei firme din Arad. Acestea sunt personalizate pentru Logan, nu din alea universale, materiale de calitate, executie de mesteri care chiar stiu ce fac; nota 10 si un siner BRAVO.
    Pozele vorbesc mai mult decat as putea eu s-o fac.
    Attached Files
    Last edited by IancuMIC; 28 April 2015, 19:01.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #47
      Mult mai frumoase decât tapiţeria originală a maşinii.

      Comment


      • #48
        Originally posted by IancuMIC View Post
        Ieri am montat si husele pe care le-am comandat unei firme din Arad. Husele sunt personalizate pentru Logan, nu din alea universale, materiale de calitate, executie de mesteri care chiar stiu ce fac; nota 10 si un siner BRAVO.
        Pozele vorbesc mai mult decat as putea eu s-o fac.
        Confirm cele spuse de tine (tot de acolo am comandat si eu husele pentru Mcv-ul meu)
        Sa le folosesti sanatos!
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #49
          Nenea Iancu...la ce scor au ajuns?
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • #50
            @bobbyred
            Multumesc.
            ...
            250 lei a costat toata afacerea; daca renunti la buzunare, e cu 10 lei mai putin.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Ampt View Post
              Mult mai frumoase decât tapiţeria originală a maşinii.
              Eh, hai!
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #52
                @vitriol: Din ce văd în poze, materialul este clar mai de calitate, decât cel folosit pentru tapiţeria de origine.

                Comment


                • #53
                  Ce sa mai...este "foarte superb"

                  Eu as fi curios de grosimea si textura materialului. Sau...daca este predispus incarcarii electrostatice. Si eu si sotia, in functie de ce purtam, nastem scantei si paraieli, la contactul cu masina, cand ne dam jos din ea. Ne este teama sa punem mana pe metal
                  Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                  Comment


                  • #54
                    E stofa si e grosuta; pe interior are aplicat un strat de burete. Si eu am probleme cu electrostatica, dar nu, n-am sesizat nimic. Daca e vreo problema, ma duc si fac verificarea PRAM la echipament. ;))
                    In orice caz, eu care sunt un tip extrem de pretentios uneori (recunosc), va spun ca e lucru bun, romanesc si de calitate. In plus site-ul e foarte bine conceput, ai posibilitatea sa-ti configurezi combinatia dorita si sa alegi materialele dorite.
                    Last edited by IancuMIC; 27 April 2015, 20:26.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • #55
                      Ne pregatim de revizie; mai trebuie uleiul.
                      Attached Files
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • #56
                        F frumoase husele.Ma bucur ca esti multumit de ele!Ai dat cumva scaunele jos pentru a monta husele fata?
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • #57
                          Multumesc pentru aprecieri.
                          Da, am dat scaunele jos; mi-am seama ca un montaj corect nu se poate face cu scaunele fixate. Stii bine despre ce vorbesc...
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • #58
                            Mda,eu m am chinuit cu ele..nu le-am demontat..
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • #59
                              Super masinuta ! La fel sunt si eu, obsedat sa fie totul in regula! Toti cunoscutii mei se mira cum de masinuta mea e mereu curata si ingrijita .
                              O schimbare care ati putea sa o faceti ar fi butoanele de la climatizare de L2. Simplu si de efect , cred ca nu doriti sa ii faceti modificari majore.
                              Drumuri bune.
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • #60
                                eu nu stiu cum vine obsesia asta in conditiile in care lasi uleiu si filtrele, cat, 15 mii de km+? sa nu fie cu suparare. din pct meu de vedere este un rulaj mare, atat pt ulei, oricat de bun ar fi el, cat mai ales pt filtrele alea...

                                estetic masina arata bine, nimic de zis, arata exact asa cum ar trebui sa arate in mod normal orice masina aflata in posesia unui utilizator care nu-si bate joc de ea .
                                Last edited by cristi....; 5 May 2015, 22:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google