PrEsTiGe 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt si eu curios ce metoda abordezi! Poze cu mai multe detali, se poate?

    Comment


    • probabil 2 suruburi autofiletante in spatele numarului de inmatriculare, prinse in bara transversala

      Comment


      • Salut, poti sa-mi spui cum ai strers conturul ala negru de la numar ca eu nu reusesc deloc?

        Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

        Comment


        • Ai copil sa inteleg? Sa iti traiasca !!!! Trebuie sa stikeresti masina ca si mine !!!! uploadfromtaptalk1437684068182.jpg
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • )) Pai nu cred ca este bebe...atat timp cat conduce o masina..:P

            Comment


            • Poate că este mai precoce al lui...
              Indiferent de vârstă, să vă trăiască copiii amândurora.

              Comment


              • Va multumesc pentru urari. La fel va doresc si eu! Baiatul are 18 ani.
                Intradevar, problema am rezolvat-o cu 2 suruburi sub numarul de inmatriculare( gasiti tutorial facut de Cristi)
                Dunga neagra de pe conturul numarului am sters-o cu partea aspra de pe un burete de vase si cu diluant.
                Pozele o sa vina saptamana aceasta.
                Intre timp pregatim altceva!!!
                MY CLA

                Comment


                • Foarte frumos! Dar pleoapele nu-si au locul acolo(fara suparare)

                  Partea negra de pe nr. se sterge foarte usor cu acetona si un servetel
                  Last edited by Logan05-FYO; 3 August 2015, 14:47. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Mersi!
                    Pleoapele nu le mai am de mult.
                    MY CLA

                    Comment


                    • Cum naiba se sterge foarte usor dunga aia, ca eu m-am chinuit ore intregii, nici de-a dracu nu s-a curatat!!

                      Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Usor iti zic sigur ca nu se sterge. Ti-am zis. Incearca sa o stergi cu diluant/acetona si scotch bride si apesi mai tare. Daca nu merge asa cumpara smirghel de 1000-1200 (foarte fin)smirdex si incearca cu el si cu apa.( dar sa nu insisti foarte mult ca se duce si albul.
                        MY CLA

                        Comment


                        • Poi urma sa-ti spun ca asa am facut, cu smilgher fin sa zgarii vopseau si pe urma frecam cu diluant si a iesit pana la urma. Pe fata a fost mai greu pana am descoperit smilgherul, pe urma pe spate a mers bine. Mersi oricum!

                          Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

                          Comment


                          • Frumoasa !
                            sa inteleg ca in poze e fiul tau ? nu cred ca asa arati cand ai un copil de 18 ani.
                            o singura chestie... imi placea mai mult spatele cu stopurile cu semnal alb.

                            Comment


                            • Frumoase pozele. Totusi, parca suspensia, trebuie
                              Cu bara cum e, nu mai exista deloc acel gol, asa-i?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google