Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adica astia o sa munceasca din greu la roaba? , in agricultura? si o sa o faca legal? o sa creasca PIB si o sa fie bani pt marirea pensilor? sau ii cazam in bloc parasite din Tg Jiu, pe bani UE, miroase a afacere, ati vazut la tv ce fata are Oprea, acum se poarta negociere pe spaga. O sa-i trimita pe toti aici, pun gard de sarma cu Ungaria, si o sa fie ghini.

    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • n-ai inteles... astia se vor detona in autobuzele pline cu pensionari.

      Comment


      • Am inteles....astept agitatia cine ia mai multi refugiati pt a incasa bani UE, chestia cu 1000, 6000 refugiati e vrajeala, sa vedem cand dau drumul nemtii la trenuri. Un amic a fost in deleg la nemti, noaptea astia au inghesuit boschetarii in tunelul de la metrou, imaginea cu politisti si caini care sareau pe oameni parca era pe timpul nazistilor. Solidaritate totala, toti intorceau capul, se faceau ca nu vad, nu apare in presa, nu se filmeaza, aia din tunel murdari, faceau pe ei, mirosul era naspa. Se astepta ultima cursa pt a-i duce cine stie unde. Daca se intampla la noi, scandal maxim, discriminare etnica, etc

        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
        Last edited by 77sky; 23 September 2015, 22:16.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Asa si trebuie facut cu elementele antisociale.
          Nu ca la noi, le plangem de mila tiganilor, puscariasilor ca nu au LED-uri in celule si mancare ca la restaurant...

          Comment


          • frumos e cum se exprima ei : "Am cazut la puscarie." niciodata altfel.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • or juca Monopoly.

              Comment


              • Originally posted by Ampt View Post
                Ce înseamnă Dacia pentru Renault.

                "În ultimii cinci ani producţia totală a grupului Renault a crescut cu numai 72.000 de unităţi, în timp ce producţia maşinilor fabricate pe platforma Logan s-a majorat cu 600.000 de unităţi, Dacia ajungând la o contribuţie de 40% în vânzările grupului."
                crezi ca Dacia o sa cumpere Renault?
                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                Comment


                • Daca nu scoteau Loganul, in 2004, cred ca erau in faliment de mult, Reno
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Aceeasi poveste prin 69 -70. Tot timpul gasesti fraieri. Cel mai nasol este ca inainte de a face o treaba si a da chix se bat cu caramida in piept ca-s cei mai buni ( ment rom).
                    PS
                    M-a refer la cei care fac contractele, angajamentele, negocierile.

                    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • Nici nemţii nu mai sunt ce au fost sau cum goana (lăcomia) după profit naşte hoţia.

                      Comment


                      • E clar, astia de la VW, vor sa elimine Dacia cu orice pret. .

                        Ştiri de ultimă oră, disponibile online. Gândul iti ofera ştiri externe si interne în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Soferul Tuaregului ar trebui sa i se suspende dreptul de a conduce pe viata + amenda de sa-l usture poponetul + confiscarea bolidului.

                          Am inteles ca s-au sicanat in trafic etc , dar sa ajunga sa faca un astfel de gest e clar ca nu mai are ce cauta la volan.
                          Last edited by prometheus; 24 September 2015, 12:12.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Originally posted by darksid3 View Post
                            Daca nu scoteau Loganul, in 2004, cred ca erau in faliment de mult, Reno
                            Şi eu sunt de aceeaşi părere.

                            Comment


                            • Originally posted by prometheus View Post
                              Soferul Tuaregului ar trebui sa i se suspende dreptul de a conduce pe viata + amenda de sa-l usture poponetul + confiscarea bolidului.

                              Am inteles ca s-au sicanat in trafic etc , dar sa ajunga sa faca un astfel de gest e clar ca nu mai are ce cauta la volan.
                              puscarie cu executare ar trebui. tentativa de omor macar. ati vazut femeia aia care a scapat ca prin urechile acului ?
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Femeia de pe trotuar s-a nascut pentru a doua oara , bine ca n-a fost atinsa.
                                La volanul Loganului am inteles ca era o fata , cat de imbecil poate sa fie ala ca sofer sa faca manevra aceea ?
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google